Rezultate te kerkimit per termin: +Albanian +Tyson

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.163Z

Nuri Seferi premton KO në ndeshjen kundër Jalushiç

Kur kanë mbetur edhe pak ditë deri në duelin e tij të radhës, boksieri shqiptar, Nuri Seferi, shprehet i sigurt për fitoren e tij përballë kroatit Josip Jalushiç, duel i vlefshëm për titullin botëror në versionin GBU në kategorinë kruizer (deri 91 kg). Të dy boksierët ishin përball

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.332Z

Nuri Seferi premton nokaut

Kur kanë mbetur edhe pak ditë deri në duelin e tij të radhës, boksieri shqiptar Nuri Seferi shprehet i sigurtë për fitoren e tij përballë kroatit Josip Jalushic, duel i vlefshëm për titullin botëror në versionin GBU në kategorinë kruizer (deri 91 kg). Të dy boksierët ishin përballu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.779Z

Kampioni pa nenshtetesi shqiptare

Boksieri nga Gostivari që garon për Shqipërinë, Nuri Seferi rimori titullin Kampion Europe në kategorinë ËBO pasi mundi me pikë hungarezin Tamas Lodin. Edhe pse pas cdo titulli të fituar prej tij ngrihet flamuri kuqezi dhe këndohet himni s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama