Rezultate te kerkimit per termin: +Albert +Dedej

Total: 35
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.578Z

Durrës, skafi me drogë i shpëton policisë

Në Durrës një skaf i ngarkuar me drogë ka arritur ti shpëtojë policisë së Durrësit dhe të vijojë itinerarin e tij drejt Malit të Zi. Sipas të dhënave të para, skafi me drogë u ngarkua dhe u nis nga Porto Romano. Por policia arritur të arrestojë dy persona, njëri nga Vlora, tjetri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.422Z

Lushnjë, kreu i PD: 169 mësues në punë me urdhër të deputetëve

Kryetari i degës së Partisë Demokratike në Lushnjë Myslym Murrizi, akuzoi disa deputetë të mazhorancës se kanë urdhëruar punësimin e dhjetëra mësuesve. Murrizi tha se në 5 muaj punë prej dhjetorit 2013 deri në maj të vitit 2014, ish-drejtoresha e Arsimit në Lushnje, Liza Tabaku pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.315Z

Zgjedhjet, Rama mbledh ish-policet

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, mblodhi diten e djeshme ne seline roze ish- drejtues te policise, ish-policet dhe zyrtare te partise, per te diskutuar mbi skemat e mbrojtjes se votes. Burime nga ky takim bene te ditur se vihej re prezenca e Pjerin Ndreut, ish-nendrejtor i Pergjithshem i Pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.866Z

Konkursi, shpallen fituesit e drejtuesve të spitaleve rajonalë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar listën e fituesve të konkursit për drejtorë të 12 spitaleve më të mëdha të vendit. Konkursi i organizuar nga kjo ministri ka shpallur këtë të hënë drejtuesit e rinj të 7 spitaleve rajonale, tre Qendrave Spitalore Universitare, “Nënë Ter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.499Z

Argëtimi, lufta për audiencë

  Nisi sezoni i ri i programeve në ekranet shqiptare. Tendencat: programet argëtuese dhe ato me karakter social. Shumë blerje dhe huazime. Lufta për të fituar audiencën Të gjithë premtojnë “mrekullira”, formate “të papara” deri më sot, surpriza pa fund. Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.356Z

Legalizimet, tapitë për 255 familje

Agjencia e Legalizimeve ka publikuar listën e 255 familjeve, të cilave ju është përgatitur dokumentacioni i nevojshëm tekniko-ligjor për të legalizuar shtesat pa leje, që ata kanë ndërtuar në objektet me leje. Gazeta boton sot emrat e përfituesve në njësitë numër 7,5,2 në Tiranë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.079Z

Deputetët: Të gjithë nga sofra e Ramës

Kafe “Austria”, apo siç i thonë rëndom socialistët “tek Shefikati”, është kthyer në një forum joformal të Partisë Socialiste, ku diskutohet e merren vendime për zgjedhjet e pritshme. Në tavolina, ku klientela përbëhet kryesisht nga deputetët aktualë dhe pretendentët për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama