Rezultate te kerkimit per termin: +Albert +Lopo

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Barca – La Coruna, ky është momenti që po hetohet (Video)

Barazimi në xhiron e fundit të La Ligas mes Barcelonës dhe La Corunas me rezultat 2:2, ka filluar të hetohet nga autoritetet spanjole. Barca që këtë ndeshje e filloi si kampione e Spanjë, krijoi epërsi prej 2:0, por në vazhdim të ndeshjes La Cor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.301Z

Kasapi Ramos, rekord në La Liga me 163 kartonë të verdhë

Sergio Ramos hyn në histori si futbollisti që është ndëshkuar me më shumë kartonë të verdhë në La Liga. Me të verdhën që mori në fitoren 1-3 të Realit ndaj Leganes (për herë të 163-të), kapiteni i Realit e mban i vetëm këtë trofe të kampionatit spanjoll, pasi ka kaluar ish-re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Kurdisi ndeshje, Barcelona humb titullin e La Ligës?

Barcelona rrezikon të humb titullin e La Ligës në rast se shpallet fajtore për kurdisjen e ndeshjes kundër Deportivo La Corunas. Autoritetet e La Ligës janë duke hetuar ndeshjen mes Barcelonës dhe Deportivo La Corunas, e dyshuar për kurdisje. Mbrojtë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama