Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nako

Meta: total 98 / total_found 98 / time 0.000 / keyword[0] albi / docs[0] 937 / hits[0] 1633 / keyword[1] nako / docs[1] 878 / hits[1] 1541 /
Valbona Selimllari zbulon surprizën e natës finale të Dance With Me
  • 2017-12-12

Valbona Selimllari zbulon surprizën e natës finale të Dance With Me

Nëse ka kërcime të cilat Valbona i ka shijuar më shumë gjatë këtij edicioni të 4-t të Dance With Me, ato janë vallet tradicionale shqiptare. Sa herë që çiftet konkurrente dhe Albi Nako kishin zgjedhur të përfaqësoheshin me këngë apo valle shqiptare, Bona e shijonte të gjit

Çfarë e bëri Valbona Selimllarin të përlotet në DWM?
  • 2017-12-05

Çfarë e bëri Valbona Selimllarin të përlotet në DWM?

Jon, kënga e famshme e Ardit Gjebreas, vështirë të mos emocionojë këdo që e dëgjon, i madh a i vogël. Plot 26 vjet nga Festivali i vitit 1991, Jon, sa herë dëgjohet, kujton realitetin e dhimbshëm që shkaktoi eksodi. Nuk ishte vetëm balada e dhimbshme e jetës së Gjebreas, por

No Pic available
  • 2017-10-30

Balerinët shprehin dashurinë në rrjete sociale

Balerinët e trupës së Albi Nako kanë festuar ditëlindjen e mikeshës së tyre Albana Dapi, por një dedikim i Graciano Tagani i ka habitur të gjithë. Edhe 100 vjec zemra ime Kshu qofshim përherë, shkruajti ai në Instagram, ndërsa shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin. Balerina nuk

No Pic available
  • 2017-10-10

 Ofendime live në spektakël mes Fiori Dardhës dhe Robert Aliajt (Video) 

TIRANE- Ata të dy kanë qenë në qendër të debateve përgjatë çdo jave të spektaklit. Bëhet fjalë për gazetaren Fiori Dardha dhe Robert Aliaj, të cilët kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në mbrëmjen e sotme në spektaklin e kërcimit Dance With Me në tvklan. Debati nisi

No Pic available
  • 2017-10-09

Klaudia Pepa në dilemë, nuk di çfarë të zgjedhë

Balerina e njohur, Klaudia Pepa që po zhvillon karrierën e saj në Itali ka marrë vëmendjen e të gjithëve gjatë kësaj kohe. Ajo vazhdon të publikojë fotografi provokuese në rrjetin social, Instagram ku nxjerr në pah linjat e saj të mira dhe jetën që bën jashtë vendit. Së fundmi ka

Albi Nako pushon balerinin pas intervistës në televizionin konkurent
  • 2017-10-06

Albi Nako pushon balerinin pas intervistës në televizionin konkurent

Balerini Graciano Tagani që u bë i njohur pas pjesëmarrjes në reality show, Big Brother ka disa kohë që është pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos. Një intervistë e tij në emisionin Pop Culture duket se nuk është pritur mirë nga koreografi. Gracionos iu bënë disa pyetje matema

No Pic available
  • 2017-10-01

Zbulohet përse Albi Nako nuk u largua me Klaudia Pepën në Itali

Koreografi i njohur Albi Nako ka shijuar lidhjen e tij të balerisë me Klaudia Pepën derisa balerina zhvilloi karrierën në Itali. I ftuar në Xing me Ermalin ai ka rrëfyer rreth arsyes përse nuk iu bashkua rrugëtimit të saj që të dy të bëheshin të suksesshëm në tregun e huaj. Pas rrug

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama