Rezultate te kerkimit per termin: +Albi +Nakos

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.317Z

Albi Nako pushon balerinin pas intervistës në televizionin konkurent

Balerini Graciano Tagani që u bë i njohur pas pjesëmarrjes në reality show, Big Brother ka disa kohë që është pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos. Një intervistë e tij në emisionin Pop Culture duket se nuk është pritur mirë nga koreografi. Gracionos iu bënë disa pyetje matema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.547Z

Deklarata e ëmbël e Albi Nakos për Klaudia Pepën

Transmetuar më 01.02.2015 - 15:59 Prej disa kohësh bashkëshortja e tij është përfshirë në spektaklin e talenteve në Itali “Amici” dhe malli bën të vetën. Balerini dhe koreografi Albi Nako ka vizituar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.906Z

Në pushime, nusja e Albi Nakos “balet” pikant (FOTO)

Transmetuar më 08.07.2014 - 17:07 Ajo është e njohur për talentin e saj në balet dhe jo më kot, ka marrë rol kryesor në trupën e baletit të televizionit Klan. Klaudia Pepa, bashkëshortja balerinë, e koreografit Albi N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.111Z

Fjalët e Albi Nakos gjatë spektaklit, Labi: Njerëzit e dinë se kush jam

Transmetuar më 09.12.2015 - 12:37 PUBLICITET Prezantuesi nga Kosova, Labinot Gashi e ka gjetur veten në një pozicion jo shumë të këndshëm mbrëmjen e së hënës në spektaklin “Dance Wit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.864Z

Nusja e Albi Nakos, stërvitje “pikante” në kushtet e shtëpisë

Transmetuar më 31.07.2014 - 16:12 Ajo është një nga balerinat më të mira në Shqipëri dhe njëkohësisht bashkëshortja e një prej koreografëve e balerinëve të talentuar, siç është edhe Albi Nako. Klaudi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.044Z

Albi Nako Balerinet e Tv Klan do ti kishte zili cdo televizion

0 brbr brbrAi eshte nje nga koreografet me te mire ne vend Autor i qindra numrave koreografike si balerin profesionist dhe koreograf Albi Nako tashme eshte nje emer i afirmuar ne baletin modern shqiptar Te gjitha kericmet ne spektaklet e Tv Klan mbajne firmen e e tij I biri i korografit Llaqi Nako

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.900Z

Dance with me rekord audience ne naten e dyte

0 brbr brbrDance with me erdhi dhe kete te hene me performanca magjepsese dhe emocionet e gares ne Teatrin e Tv Klan Ky superspektakel patente e gjigandit Endemol ftoi serish ne kercim jo vetem personazhet e njohur pjese e kastit te saj por dhe mijera shikues nga ekranibrbr brbrNe kete nate te dyte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama