Rezultate te kerkimit per termin: +Albina +Guralumi +Zyra

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] albina / docs[0] 571 / hits[0] 820 / keyword[1] guralumi / docs[1] 79 / hits[1] 121 / keyword[2] zyra / docs[2] 30865 / hits[2] 39593 /
No Pic available
  • 2008-08-14

Pronarët, dosjet e gjyqeve me Hipoteken dhe Agjencine e Pronave

Laureta Rryçi Pretendentët për pronarë të mijëra hektarë toke kanë parë si zgjidhje të vetme padinë në gjykatë për të rifituar pronën e trashëguar. Të dëmtuar nga mbivendosjet, apo nga ndonjë vendim i padrejtë i Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave, qindra qytetar