Rezultate te kerkimit per termin: +Albulena +Balaj

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] albulena / docs[0] 946 / hits[0] 1381 / keyword[1] balaj / docs[1] 1221 / hits[1] 1963 /
Zgjidhen prodekanët e UP-së, ja kush jane ata
  • 2016-03-03

Zgjidhen prodekanët e UP-së, ja kush jane ata

Senati i Universitetit të Prishtinës ka zgjedhur të marten prodekanët e 12 Fakulteteve. Edhe kësaj radhe Senati nuk tregoi ndonjë ndjeshmëri të lartë ndaj barazisë gjinore Ju sjellim emrat e të zgjedhurve: FShMN - Naim Syla dhe Agim Gashi F. I Filologjisë- Nysret Krasniqi e Nuran Muhaxhe

Zgjidhen prodekanët e UP-së, ja kush jane ata
  • 2016-03-03

Zgjidhen prodekanët e UP-së, ja kush jane ata

Senati i Universitetit të Prishtinës ka zgjedhur të marten prodekanët e 12 Fakulteteve. Edhe kësaj radhe Senati nuk tregoi ndonjë ndjeshmëri të lartë ndaj barazisë gjinore Ju sjellim emrat e të zgjedhurve: AdPlatformZone = {id: "549fcab82",forma

Bilanci i të arrestuarve kundër “Zajdenicës” dhe Demarkacionit (Foto)
  • 2015-12-15

Bilanci i të arrestuarve kundër “Zajdenicës” dhe Demarkacionit (Foto)

Numri i deputetëve të opozitës të cilët janë arrestuar për hedhjen e gazit lotsjellës në sallën e seancave plenare të Kuvendit të Kosovës, në sallën alternative dhe atë të Kryesisë së Kuvendit, me arrestim

VV: Jemi në terr informativ ndaj arrestimit të Haxhiut
  • 2015-12-08

VV: Jemi në terr informativ ndaj arrestimit të Haxhiut

Deputetja e arrestuar, Albulena Haxhiu nga policia e Kosovës në këto momente ndodhet në Prokurorinë Themelore të Prishtinës, tek Pallati i Drejtësisë. Këtë e ka konfirmuar Nazlie Balaj e cila ishte e shoqëruar me Haxhiun në momente e arrestimit. Balaj ka treguar për "Zërin" se deri m

Ndërprerje e rrymës në shumë territore të Kosovës
  • 2015-10-12

Ndërprerje e rrymës në shumë territore të Kosovës

Zyra e Korporatës Energjetike të Kosovës njofton për ndërprerje të furnizimit me energji elektrike në disa rajone të ndryshme në Kosovë. KEDS njofton se në ditët në vazhdim rryma do të ndalet në shumë zona të Kosov&

No Pic available
  • 2014-06-16

Ja emrat e deputetëve të rinj në Kuvendin e Kosovës

PRISHTINE- Mediat kosovare zbardhin emrat e deputetëve të rinj të Kuvendit të Kosovës. Sipas tyre, këtë renditje mund ta ndryshojnë votat me kusht dhe me postë, të cilat nuk janë numëruar akoma.Ja 36 kandidatët e PDK-së: HASHIM TH

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet
  • 2014-06-16

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i