Rezultate te kerkimit per termin: +Albumi

Total: 2134
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.755Z

Albumi i ardhshëm i Robbie Williams

Albumi i ardhshëm i Robbie Williams do të jetë plot urrejtje dhe zemërim. Edhe pse këngëtari 39-vjeçar së fundmi është bërë baba i një vajze, ai nuk do të këndojë balada të buta. “Më pëlqen të jem baba dhe dita kur lindi Teddy ishte dita më e mirë në jetën time, por a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.879Z

Sot publikohet albumi i Arta Bajramit

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami kohë më parë ka treguar se në treg do të vijë albumi i saj më i ri i titulluar ‘Llake Llake’, ndërsa ka theksuar saktësisht se albumi do të publikohet me datë 19 të këtij muaji. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.730Z

Albumi i Swift, shitje rekord

Albumi i ri i Taylor Swift, “Red”, është shitur në 1.2 milion kopje që në javën e parë të daljes në treg, duke shënuar kështu rekord të shitjes së një albumi brenda javës së parë.“Sapo më njoftuan se ‘Red’ është shitur në 1.2 milion kopje në javën e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.676Z

Albumi i Springsteen, te marten ne internet

Albumi me i ri i Bruce Springsteen do te mund te degjohet ne internet, perpara se te dale ne shitje zyrtarisht. “Working on a dream” qe prej te martes mund te gjendet online ne SHBA. Albumi eshte vendosur te ofrohet per publikun pikerisht diten e ceremonise se betimit te pres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.898Z

Albumi i jetës i No Doubt

Grupi “No Doubt” është duke punuar në albumin e ri dhe sipas vokalistes Gwen Stefani, albumi i ri do të jetë albumi i jetës për ta.Krijuesit e hitit “Don’t Speak” janë të bindur se albumi i tyre i parë pas 11 vitesh “Push and Shove” do të jetë aq i mir�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.975Z

Albumi me i shitur gjate vitit 2013 VIDEO

Transmetuar me 03012014 - 1337 Para SHIKONI T GJITHA FOTOT 15 Pas Para SHIKONI T GJITHA FOTOT Pas PUBLICITET Albumi i Justin Timberlake The 2020 Experience dhe kenga Blurred Lines e Robin Thicke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.711Z

Albumi i Boyle më i shituri jashtë vendit

Sipas hulumtimit të revistës britanike ‘Music Week’, Susan Boyle ka arritur që për vitin e dytë radhazi të kryesojë në listën e albumeve më të shitura jashtë Britanisë së Madhe. Nga Express më 22 shkurt 2011 në ora 12:18 ‘The Gift’ është shitur në 3.7 milion�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama