Rezultate te kerkimit per termin: +Aldi +Esat +Hoxha

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.266Z

Zarfi i bardhë, arrestohet kryekomunari i Kalasë së Dodës, falsifikoi dokumentet

Tiranë, 20 gusht, NOA Falsifikimi i dokumentacionit dhe abuzimi me detyrën ka çuar në pranga kryetarin e komunës së Kalasë së Dodës në Dibër, Bajram Himallari. Arrestimi i Himallarit është bërë në kuadër të operacionit Zarfi i Bardhë , i cili është shtrirë në Dibër dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.267Z

Pranga kryekomunarit të Kalasë së Dodës. Akuzohet për shpërdorim detyre

Policia e Tiranes ka arrestuar kreun e Komunes s Kalas se Dods, ndersa po heton ne gjendje te lire 3 persona te tjere. Bajram Himallari eshte vene ne pranga mbremjen e djeshme ne kuader te operacionit "Zarfi i Bardhe" me akuzen e shprdorimi t detyres dhe falsifikimit te dokumentave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.180Z

Hetimet, si u zbulua grupi i falsifikatorëve

Operacioni Antikorrupsioni i Tirans ka vn n pranga dje kryetarin e Komuns Kala e Dods, si dhe tre zyrtar t tjer. Sipas t dhnave nga policia e kryeqytetit, specialistt e seksionit kundr korrupsionit zhvilluan operacionin e koduar “Zarfi i Bardh”. Nga ky operacion u realizua ndalimi i Baj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Gjykata liron kryekomunarin e Kalasë së Dodës

Togat e zeza vendosn “arrest shtpie” pr Bajram Himallarin. T akuzuarit e tjer vlersohen me mas “detyrim paraqitje” Gjykata e Tirans ka vendosur ditn e djeshme “arrest shtpie” pr Bajram Himallarin, kryetar i Komuns Kala e Dods, duke e liruar nga qelit. Togat e zez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.707Z

Basha kredi për shtëpi Agim Llupos, vrasësit të 21 Janarit

TIRANE - Lulëzim Basha ka futur në listën e personave që përfitojnë kredi të buta për shtëpi në Tiranë familjen e Agim Llupos. Në listën e kredive të shpërndara në Këshillin Bashkiak, bie në sy emri i Liri Llupos, nënës së Agim Llupos. Nga një verifikim që gazeta Tema bëri n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.095Z

Lista e familjarëve që përfitojë kredi nga bashkia

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollë Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda Vangjel Alushaj Fatmir Sadik Mmataja Ernest Hysen Mahmutllari Ylli Firduz Ganaj Eldorado Sami Jahja Agron Kamber Selami Ilir Nesti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.554Z

Shkolla e Policisë, emrat e fituesve që do të nisin studimet në shtator

Artan CENA TIRANË - Shpallen fituesit e Shkollës së Policisë që do të nisin studimet në muajin shtator. Burimet zyrtare nga Policia e Shtetit kanë bërë publike dje listën me 172 emrat e kandidatëve që kanë arritur t’i kalojnë të trua fazat e konkurrimit. Siç është bërë e ditu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama