Rezultate te kerkimit per termin: +Aldo +Bare

Meta: total 1000 / total_found 1032 / time 0.001 / keyword[0] aldo / docs[0] 6917 / hits[0] 13186 / keyword[1] bare / docs[1] 3602 / hits[1] 7723 /
Atentati, ja si lindi konflikti Taullau-Bare dhe dëshmia për vrasjen e vëllait
  • 2018-11-25

Atentati, ja si lindi konflikti Taullau-Bare dhe dëshmia për vrasjen e vëllait

Autogrilla SABA Taullau 3, në rreth rrotullimin e Plugut, u kthye mbrëmjen e djeshme në arenën e një përplasje të armatosur mes dy bandave të Lushnjes, ku njerëzit e Aldo Bares tentuan të eliminonin Saimir Taullaun, një rival të betuar të tyre. 47-vjeçari Saimir Taullau, mbeti i plagos

Gjykatësit e Manoli Begës i rrëzoi Vetting-u
  • 2018-08-20

Gjykatësit e Manoli Begës i rrëzoi Vetting-u

Biznesmeni Edmond Bego ose Manoli Bega, i cili është dënuar në Itali si pjesë e organizatës kriminale të Aldo Bares në trafikun e narkotikëve, e ka ulur dënimin italian nga 21 vite burg me 4 vjet e 4 muaj në Shqipëri, nëpërmjet Kolegjit Penal të Gjykatës së Lartë, 5 anëtarët e t

Policia nuk i bind, PD: A pushoi Taulant Balla në Korfuz me Edmond Begën?
  • 2018-08-20

Policia nuk i bind, PD: A pushoi Taulant Balla në Korfuz me Edmond Begën?

Edmond Bego Debati politik në vend prej dy ditësh është dominuar nga një emër dhe ai është Edmond Bego, i njohur si biznesmen dhe kriminel dhe që në jetën e tij ka përdorur edhe 4 emra të tjerë. Bego është cilësuar nga drejtësia italiane, për konto të së cilës është arrestuar

No Pic available
  • 2018-08-19

U kap në Greqi. Ja kush është biznesmeni, krahu i djathtë i Aldo Bares

Të enjten, në pikën e kalimit kufitar të Mavromatit, e njohur edhe si Qafë Bota, policia greke arrestoi një 48-vjeçar shqiptar biznesmen. Ky është njoftimi i shpërndarë nga policia greke një ditë më pas, e cila sqaron se arrestimi është bërë për llogari të shtetit italian, i cili

Vizita në burgun e Peqinit, Noka: Shantazhuan Aldo Baren; Gjonaj: Sulm i ulët i PD
  • 2018-03-13

Vizita në burgun e Peqinit, Noka: Shantazhuan Aldo Baren; Gjonaj: Sulm i ulët i PD

Nënkryetari i Komisionit Parlamentar të Sigurisë Kombëtare, Flamur Noka, ka reaguar për vizitën e ministres së Drejtësisë në burgun e Peqinit. Në një postim në Facebook, Noka përmend faktin që Etilda Gjonaj vizitoi edhe qelinë ku qëndron ish-kreu i bandës së Lushnjës, Aldo Bare.

No Pic available
  • 2017-10-11

Një nga viktimat në Lushnje i afërm i Aldo Bares, nipi u plagos

Qyteti i Lushnjës ka përjetuar orë tmerri pasditen e së mërkurës ku persona të paidentifikuar kanë ekzekutuar me breshëri automatiku dy shtetas e kanë plagosur edhe dy të tjerë. Gjithçka ka nisur në orët e pasdites në vendin e quajtur si Ura i Çelëve ku disa persona që udhëtonin

No Pic available
  • 2017-06-27

Përbërja e parlamentit të ri të dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit

Pas numërimit të verdiktit të qytetarëve shqiptarë, Partia Socialiste ka fituar shumicën e votave duke cuar në parlament 74 deputetë të cilët jane sipas qarqeve. Qarku Berat 1. Blendi Klosi 2. Ermonela Valikaj 3. Adnor Shameti 4. Fadil Nasufi Qarku Dibër 1. Ilir Beqja 2. Almira Xhembulla