Rezultate te kerkimit per termin: +Aldo +Bumi

Total: 32
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Bumi: Dosjet, pr do shqiptar!

Tiran (Start)- Deputeti i Partis Demokratike, Aldo Bumi deklaroi gjat nj konference pr shtyp, se do qytetar shqiptar duhet t ket t drejtn e tij pr tu njohur me dosjen personale q mund t ket pasur n periudhn e ish-diktaturs komuniste. Nj nga relatort e hartimit t projektligjit "Pr pastrtin e figurs s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Kodheli: Bumi i prfshir n trafik armsh

Zdhnsja e Partis Socialiste Mimi Kodheli, ka akuzuar edhe nj her ish-ministrin e Drejtsis Aldo Bumi pr shprdorim detyre, n kohn q drejtonte ministrin n fjal, duke akuzuar si t prfshir n trafikun e armve. E sigurojm Aldo Bumcin se zelli me t cilin ai i shrben klanit Berisha, nuk do ta shptoj dot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Kodheli: Bumi i lidhur me trafikun

Zdhnsja e Partis Socialiste Mimi Kodheli, gjat nj deklarate pr mediat, tha se ish-ministri i Drejtsis Aldo Bumi me an t firmave q ka vendosur, i ka hapur rrug trafikut t armve dhe tragjedis s Grdecit. Aldo Bumcci nuk mund ti tregoj opozits detyrn e saj por duhet ti tregoj prokurores a e ka shprdoru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.789Z

Bumçi: Rama, një menaxhues i keq për Tiranën

Pr demokratt, kryebashkiaku Edi Rama sht nj keqmenaxhues dhe si pasoj ka sjell probleme t shumta pr qytetart e Tirans, ku m i spikaturi sht ai i trafikut t kryeqytetit. Paaftsia dhe arroganca e kryebashkiakut Rama n drejtimin e bashkis m t madhe n vend, sht shkak i trafikut kaoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.585Z

Bumçi: Bojkoti opozitës, absurd dhe kundër BE

N prag t fillimit t sesionit parlamentar maxhoranca riprsrit thirrjen e saj drejtuar opozits q t’i jap fund bojkotit dhe t bhet pjes e angazhimeve ligjore n kuvend. Deputeti demokrat Aldo Bumi e cilson aksion politik artificial vendimin e kryesocialistit Rama pr t mbajtur jasht dyerve t Kuvend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.724Z

Bumçi: Rama po cenon pronën e autoktonëve

Kreu i PD-s s Tirans, z. Aldo Bumi i siguroi dje banort q po u prishen banesat nga Bashkia e Tirans se drejtsia do t vihet n vend. Bumi premtoi se do t vihen n lvizje t gjith mekanizmat pr t penguar kt arroganc t kryebashkiakut Edi Rama. Pr kt ai iu referua prishjes s disa banesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.459Z

Bumçi: Edi Rama burim vuajtesh për qytetarët Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276','

Kryetari i Partis Demokratike pr Tirann, deputeti Aldo Bumi, tha sot se duke bllokuar rrugt e kryeqytetit, Edi Rama po kthehet n nj burim vuajtjesh pr qytetart e Tirans.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama