Rezultate te kerkimit per termin: +Aldon +Lipe

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.956Z

Dorëheqja e Berishës, lotë dhe empati nga artistë e njerëz të spektaklit

Tiranë- Në mizanskenën e dorëheqjes së Berishës, u panë njerëz që derdhnin lot tok me të. Të tjerë kanë demonstruar empati. Dhe disa artistë e showmen-ë kanë bërë të njëjtën gjë; ose kanë qarë, ose kanë provuar dhembje, ose kanë provuar empati e simpati në këtë moment t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.965Z

Sonte në Pallatin e Kongreseve, edicioni i njëmbëdhjetë i festivalit Kënga Magjike

Nga Milena Selimi Tiranë, 19 nëntor, NOA - Nis sot në Pallatin e Kongresit Festivali Kënga Magjike 2009, i cili do të vazhdojë në datat 20 dhe 21 nëntor, një produksion i TV Klan dhe Ardit Gjebresë. Do të jenë 57 këngëtarë pjesëmarrës nga Shqipëria, Kosova dhe diaspora, të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.160Z

Injorohet kërkesa e homoseksualve, Gjebrea: Nuk ka diskriminim në tekst

Në foto: Ardit Gjebrea, producent i Kënga Magjike, Eranda Libohova dhe Aldon Lipe, interpretuesit e këngës Pa problem; Kristi Pinderi, aktivisit për të Drejtat e Njeriut me ish-ambasadorin amerikan Withers Nuk u duket aspak normale ta lënë me aq kërkesën e tyre me shkrim drejtuar producen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.976Z

Arditi, “psikologji” me këngëtarët

Se mos t’iu ndodhin gjërat e të votojnë nga inati i njëri-tjetrit, apo kë kam mik e mikeshë të votoj pa marrë parasysh se si është paraqitur – Ardit Gjebrea ka tejkaluar punën e tij si një nga menaxhuesit më të suksesshëm të muzikës në vend, duke realizuar prej 11 vjetësh fest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.107Z

Politika më futi në burg e stë jep as rrogën, dhjetë batutat e javës

Gazetari Ilir Kulla ka bërë një përmbledhje të aktualitetit në vend me 10 batuta. Ja cilat janë ato: Njeriu më i pakënaqur me qeverinë Rama është Edi Rama- Gramoz Ruçi. Ju jeni kafshë- Ministri, deputetes. Ça ke me Vlorën o kafshë- Deputeti, kolegut. Veza është shprehje e demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.958Z

Artistë e njerëz të spektaklit: Lotë dhe empati për Berishën

Në mizanskenën e dorëheqjes së Berishës, u panë njerëz që derdhnin lot tok me të. Të tjerë kanë demonstruar empati. Dhe disa artistë e showmen-ë kanë bërë të njëjtën gjë; ose kanë qarë, ose kanë provuar dhembje, ose kanë provuar empati e simpati në këtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.348Z

Aurela Gae rrmben trofeun Knga Magjike

Kngtarja Aurela Gae ka rrmbyer t dieln n mbrmje, Kupn e Art t Festivalit Knga Magjike 2007, pas nj gare t etshme mes kngtarve finalist, pjesmarrs n nj Gala plot me emocione, t zhvilluar n Pallatin e Kongreseve n Tiran. Auruela Gace, kngtarja vlonjate, e cila i iku Shqipris n vitin 2001, sht shfa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama