Rezultate te kerkimit per termin: +Aleancs +Kuq

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.362Z

Mbrojn nderin dhe dinjitetin e hekurudhs

Nga Hamdi Jupe Kto dit puntort trima t hekurudhave tona, prkatsisht ata t stacionit t trenit n Tiran, u ndeshn dhmb pr dhmb me armikun e klass, kt her aktivist t Aleancs Kuq e Zi, mu n bulevardin Zogu i Par n Tiran, n hyrje t stacionit. Aktivistt faqezinj kishin shkuar atje me fjali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama