Rezultate te kerkimit per termin: +Aleanc

Total: 6729
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.657Z

Tophanja kthehet drejt Aleancës për Prishtinën

Kryetari i Aleancës për Prishtinën z. Besnik Tahiri i shoqëruar nga Nënkryetari i AAK-së, z. Ahmet Isufi dhe ekipi i Aleancës për Prishtinën vizituan lagjen Tophane. Me këtë rast, z. Tahiri takoi disa prej 375 anëtarëve të rinj t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.437Z

Blushi: Koha e aleancës me votuesit

TIRANË – Deputeti socialist, njëherësh anëtar i kryesisë Ben Blushi deklarohet kundër bashkëpunimit të mëtejshëm të PS me aleatët e saj të deritanishëm.Gjatë një bashkëbisedimi me studentë, për libri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.489Z

Gafurr Adili i bashkohet Aleancës Kuq e Zi

SHKUP-Fronti i Bashkimit Kombëtar Shqiptar, i udhëhequr nga ish-zëdhënësi i AKSH-së, Gafurr Adili, do t’i bashkohet Aleancës Kuq e Zi. "Përkundër të gjithë përpjekjeve tona fisnike, për një mijë e një arsye, ne nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.409Z

PD aleancë të rebashkohet opozita

TIRANE- Aleatët e Partisë Demokratike kanë vendosur dje në mënyrë unanime që të marrin pjesë në protestën e ditës së premte përpara kryeministrisë. Gjatë takimi që u zhvillua dje në ambientet e selisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.151Z

Serbia bën aleancë ushtarake me Rusinë

Serbia është bërë anëtare e Organizatës së Marrëveshjes për Siguri Kolektive (OMSK), shkruajnë mediat kroate. OMSK është aleancë ushtarake, e cila nga viti 1992, mbledh rreth Rusisë një grup shtetesh të ish-Bashkimit So

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.995Z

Aleancë globale kundër pedofilisë

Prokurori i Përgjithshëm amerikan Eric Holder dhe komisionerja për Çështje të Brendshme e Bashkimit Evropian Cecilia Malmstrom do të lansojnë një aleancë globale që ka për qëllim goditjen e abuzimit seksual në internet të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.782Z

Librazhd, dhunohen zyrat e Aleancës Kuq e Zi, vidhen të dhënat

LIBRAZHD – Dhunohet zyra e Aleancës Kuq e Zi në Librazhd. Burime zyrtare të AK-së bëjnë të ditur se persona të panjohur kanë thyer derën e zyrës së Aleancës Kuq e Zi dhe kanë vjedhur të gjitha të dhënat. Lajmi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama