Rezultate te kerkimit per termin: +Aleanca +Kuq

Total: 2213
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.359Z

Aleanca Kuq e Zi maratone aktivitetesh

ALEANCA KUQ E ZI Nen sloganin Maratona Kuq e Zi Aleanca Kuq e Zi qe kundershton hapur nisjen e regjistrimit te popullsise mbi baza etnike dhe fetare nga data 1 tetor ka ndermarre nje kalendar aktivitetesh brenda dhe jashte vendit. Nje nga perfaqesuesit e Aleances Kuq e Zi avokati Ardit ollaku de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.367Z

Aleanca Kuq e ZiShqiperia rrezikon falimentimin

Ne nje deklarate te dhene per shtyp Aleanca Kuq e Zi ka pershendetur raportin e Bankes Boterore per zhvillimet ekonomike ne Europen Juglindore ku perfshihet edhe Shqiperia. Aleanca Kuq e Zi jep alarimin e rrezikut te falimentimit te shtetit shqiptar per shkak te nivelit te larte te borxhit publik rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.345Z

Aleanca Kuq e Zi mbledh firmat në Milot

KURBIN – Aleanca Kuq e Zi vijoi dje mbledhjen e firmave në Milot të rrethit të Kurbinit, kundër regjistrimit të popullsisë mbi baza etnike e fetare. Qindra persona firmosën peticionin. Përfaqësuesi i aleancës, Lulzim Degjonaj, u shpreh se Sot në qytetin e Milotit kemi mbledhur 300 f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.471Z

Aleanca Kuq e Zi, 500 firma në Sarandë

SARANDE – Qytetarët sarandjotë i janë bashkuar thirrjes së Aleancës Kuq e Zi për kundërshtinë ndaj regjistrimit të popullsisë mbi baza fetare dhe etnike. Aleanca Kuq e Zi u instalua në një nga rrugët më të populluara të qytetit, në orën 9:00 të mëngjesit dhe qytetarët e Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.672Z

Aleanca Kuq e Zi: Tirana, pazar me Serbinë

Nga Express më 04 tetor 2011 në ora 13:00 Aleanca Kuq e Zi ka denoncuar skandalin e radhës me abetaret në gjuhën shqipe, që iu dhuruan nxënësve të Luginës së Preshevës nga qeveria shqiptare, me rastin e vitit të ri shkollor. Abetareve të dhuruara për shkollar shqipe në Serbi i ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.364Z

Aleanca Kuq e Zi Lideret politik keqperdorin festat

TIRANE- Aleanca Kuq e Zi duke i uruar mbare besimtaret Musliman gezuar festen e Kurban Bajramit deklaron se partite politike keqperdorin festat per mesazhe politike. Duke uruar Qofte kjo nje dite e begate per te gjithe shqiptaret ne cdo treve qe ata jetojne sot.- Aleanca Kuq e Zi gjen rastin dhe i b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.452Z

Aleanca Kuq e Zi krijon degën në Bruksel

TIRANE-Aleanca Kuq e Zi ka themeluar degën e saj në Bruksel. Aleanca Kuq e Zi ka mbajtur sot një tubim në Bruksel me emigrantët shqiptarë që jetojnë në Belgjikë ne kuader te maratones kuq e zi.. Nën thirrjet “shqiptarët një komb, një e ardhme”, AK theksoi se në Bashkimin E

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama