Rezultate te kerkimit per termin: +Aleanca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.435Z

Aleanca Kuqezi mbledh asamblene

Aleanca Kuqezi ka mbledhur asamblenë e saj, për të përcaktuar platformën e veprimit për vitin 2011. Burime pranë kësaj lëvizjeje bëjnë të ditur se Aleanca do të zgjedhë strukturat e saj në cdo qytet të Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.710Z

Aleanca Demokristiane, kundër kryeparlamentares

Gazeta ShqipBushati e propozoi për presidente, tani e akuzon Topallin për imoralitet politik Aleanca Demokristiane sulmon për herë të parë kryeparlamentaren Jozefina Topalli. Në një reagim zyrtar të kësaj partie nëpërmjet faqes sociale të bie në sy se kjo parti ka dalë kundër Topalli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.648Z

Regjistrimi Aleanca Ligji ne Kushtetuese

Aleanca Kuq e Zi ka deklaruar se do të dërgojë në Gjykatën Kushtetuese votimin e Ligjit për Regjistrimin e Popullsisë për shkak se dy deputetë që nuk kanë qenë në kuvend, rezultojnë të kenë votuar.(UPDATE)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.038Z

KQZ: "Aleanca e Ndryshimit", 71 mandate

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë publike të dhënat e rezultateve të zgjedhjeve ku rezulton se koalicioni, "Aleanca e Ndryshimit", ka marrë 71 mandate. KQZ bëri me dije se koalicioni "Aleanca e Ndryshimit", ka marrë 46.69% të votave, koalicioni, "Bashkimi për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.401Z

Aleanca Kuqezi apel per monumentet

Aleanca Kuqezi ka reaguar sot për situatën e rëndë në të cilën ndodhen monumentet e patriotëve shqiptarë, të cilët sipas saj janë harruar nga shteti. Aleanca Kuqezi ka bërë një apel për mbrojtjen e simbolev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.116Z

Aleanca Kuqezi ne Pogradec

Aleanca Kuqezi ka mbërritur në qytetin e Pogradecit ku po vazhdon nënshkrimi i peticionit kundër regjistrimit të popullsisë mbi baza etnike. Qindra persona kanë nënshkruar dokumentin duke shprehur qendrimin e tyre kundër këtij regjistrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.257Z

Aleanca Kuqezi e brengosur për emigrantët

Nga Express më 22 gusht 2011 në ora 15:00 Aleanca Kuqezi shpreh shqetësimin për rrezikun e asimilimit të emigrantëve shqiptarë, nëpër vendet ku jetojnë dhe punojnë. Në një letër dërguar Ministrisë së Jashtme të Shqipërisë dhe Ministrisë së Jashtme të Kosovës, Aleanca kër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama