Rezultate te kerkimit per termin: +Aleance

Total: 2659
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.731Z

Bregu PD aleance me qytetaret

var fbShare url httpvizionplusalbregu-pd-aleance-me-qytetaret-2size smallbrbrNuk eshte hera e pare qe periudha parazgjedhore dominohet nga debati se me ke do beje koalicion Partia e drejtuar nga Ilir Meta por per demokraten Majlinda Bregu ky nuk duhet te jete shqetesimi i opozites Ne emisionin Kap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.325Z

Nje aleance e re radikalesh ne Siri pushton Idlibin

0 brbr brbrNje aleance e re militantesh radikale islamike ne rivalitet me Shtetin Islamik ne Siri ka marre nen kontroll qytetin e Idlibit prane kufirit me Turqinebrbr brbrKy eshte rasti i dyte qe grupe te islamike marrin nga kontrolli i qeverise se Asadit nje qytet te rendesishem pasi Raka ra ne du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.125Z

Brace: Asnje aleance me Berishen

Nenkryetari i Grupit Kuvendor Socialist, Erjon Brace, deklaroi sot se Partia Socialiste nuk ka bere asnje pazar apo aleance me kryeministrin Berisha. "Ne 2009 ky kundershtar i yni nuk do te jete me sepse do te jete nje pensionist si gjithe te tjeret. PS ka synimet e saj dhe interesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.288Z

Rama Berisha dhe Gedafi perdorin fjalen aleance plehrash

Tirane 21 tetor NOA ndash Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama ka reaguar per vrasjen e ish-diktatorit libian Muamar Gedafi. Ne adresen e rrjetit social Twitter Rama i eshte referuar deklarates se bere dje nga kryeministri duke bere paralelizem mes deklaratave te ish-diktatorit dhe kreut te qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.368Z

PD: Prokuroret, gati aleance me krimin kunder Ahmetit

Deputetet demokrate mbrojten dje ne salle shefin e Qarkullim Rrugor ne Tirane, Krenar Ahmeti. Fatos Hoxha, duke dale kunder vendimit te Gjykates se Tiranes per pezullimin nga detyra te tij, tha e vleresoi si nje nga njerezit me te devotshem qe ka ndryshuar imazhin e qarkullimit ne kryeqytet. "Eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.872Z

British Airways propozon aleance me Alitalia-n

Kompania ajrore britanike e fluturimit “British Airways” ka propozuar nje aleance te re tregtare me “Alitalia”-n e re. Sipas “Financial Times”, i derguari administrativ i kompanise, Willie Walsh ka bere te ditur se oferta do te jete e ndryshme nga ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.156Z

Topi Kundershtaret e plehrave aleance qytetare

E premte 04 Nentor 2011 1509 PRESIDENTI BAMIR TOPIPresidenti i Republikes Bamir Topi reagoi pas akuzave te kryeministrit Berisha dhe rrezimit te dekretit te tij qe ktheu per shqyrtim ligjin e plehrave. Kryetari i shtetit tha se kundershtaret e importit te mbetjeve nga jashte jane vecse nje alean

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama