Rezultate te kerkimit per termin: +Aleati

Total: 2968
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.458Z

Hudhra, aleati i qelizave

Gazeta ShqipE pasur me antioksidantë, hudhra ndihmon në parandalimin e inflamacioneve, rrjedhjen e gjakut dhe në parandalimin e degjenerimit të qelizave Një bimë e njohur edhe në lashtësi Allium Sativum adhurohej nga egjiptianët sikur të ishte Perëndi. Që në lashtësi njiheshin vetitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.111Z

PD Rama aleati me i mire i korrupsionit

Transmetuar me 23092014 - 1409 Oerd Bylykbashi PUBLICITET Tirane 23 shtator 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit Oerd Bylykbashi akuzoi Kryeministrin Edi Rama si nxites te korrupsionin ne vendbr br Ne fjalen e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.648Z

Aleati dhe aleatja më e mirëLGBT shpall konkursin e vitit

TIRANE - Lëvizja LGBT në Shqipëri ka shpallur konkursin “Aleati dhe Aleatja e vitit”. Në konkurs janë propozuar 12 emra, të cilët sipas kësaj lëvizje kanë treguar mbështetje për këtë komunitet. Të interesuarit mund të votojnë deri më datë 17 maj 2013, kur do të shpall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.786Z

VIDEO/ Aleati i Bashës zbulon vizionin e opozitës: Shqiptarët të shkojnë në të sëmës

I ftuar këtë të premte në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës, kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka lëshuar nje deklaratë të fortë ndaj shqiptarëve. “Shqiptarët të shkojnë në të sëmës nëse votojne përsëri Edi Ramen kryeministër. Po ashtu ai është ndalua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.168Z

Aleati i Berishës në qeveri përulet përpara flamurit të Vorio Epirit

Share Nga Arben Lalla Javën që shkoi shoqata Vorio- Epiriotase “Pirro”, dega e Thesalisë, organizoi prerjen e Pites së Vitit. Në këtë aktivitet ishin shumë personalitete të ftuar të politikës së minoritetit grek, midis tyre dhe Kristo Kiços, kryetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.995Z

Topi Italia mbetet aleati i Shqiperise

Italia eshte aleati yne strategjik dhe nje mbeshtetese e fuqishme ne rrugetimin e Shqiperise drejt integrimit ne Bashkimin Evropian. Kjo ishte deklarata e dhene nga presidenti i Republikes Bamir Topi gjate vizites se tij ne Itali. Ne takimet e zhvilluar ne Firence Presidenti Topi vleresoi niveli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.791Z

Aleati strategjik dhe armët kimike

Më 11 korrik të vitit 2007, Organizata Botërore për Ndalimin e Armëve Kimike do të konfirmonte se Shqipëria bëhej vendi i parë që në mënyrë të plotë, të verifikueshme dhe të certifikueshme kishte shkatërruar ar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama