Rezultate te kerkimit per termin: +Aleko

Meta: total 332 / total_found 332 / time 0.000 / keyword[0] aleko / docs[0] 332 / hits[0] 472 /
E vrau babai në Greqi, hallat rrëfejnë dramën e Anxelinës: Vajza u
  • 2019-01-29

E vrau babai në Greqi, hallat rrëfejnë dramën e Anxelinës: Vajza u

Vrasja e 29-vjeçares Anxhelina Petro në Korfuz nga babai i saj, shqiptari Aleko Petro, ishte një krim monstruoz që tronditi opinionin publik. I ati e goditi vajzën 7 herë në kokë me një shufër hekuri dhe e varrosi në një pjesë të kopshtit të banesës së tij pak pasi kishin konsumuar

No Pic available
  • 2019-01-23

Nëna rrëfen tmerrin pas vrasjes së vajzës: Kam ulëritur çfarë po bëhet!?

Në studion e emisioni Me zemër të hapur në Neës24 ka qenë sot nëna e Anxhelina Petros, 28-vjeçares që u vra dhe masakrua nga babai i saj në Greqi, i cili e varrosi më pas në oborr ku e gjeti qeni. Xhezmie Hoxhallari ka treguar detaje nga jeta e saj dhe marrëdhënia me vajzën. Ajo treg

No Pic available
  • 2019-01-04

Fjalët e fundit të vajzës shqiptare që u vra nga i ati: Babi të dua shumë

Më shumë sesa tronditëse kanë qenë fjalët e fundit të Anxhelina Petros, teksa po jepte frymën e fundit në duart e të atit. Babi, po largohem. Të dua shumë, vazhdo të më godasësh! Këtë rrëfim e ka bërë vetë vrasësi, babai i saj, në dëshminë e tij në Korfuz, njoftojnë media

Vrasja e Anxhelinës, qeni i saj drejtoi policinë te vendi ku e varrosi babai
  • 2019-01-04

Vrasja e Anxhelinës, qeni i saj drejtoi policinë te vendi ku e varrosi babai

Vrasja e 29-vjeçares Anxhelina Petro në Korfuz nga babai i saj, ishte një krim monstruoz që tronditi opinionin publik dhe mediat greke i kanë kushtuar vëmendje të veçantë çështjes. Pas deklaratës së mjekes ligjore Hrisavgji Kushi, se i ati Aleko Petro e kishte goditur vajzën 7 herë n

No Pic available
  • 2019-01-03

Flet nëna e 28-vjeçares së vrarë nga i ati: Kisha 12 vite që nuk e shihja vajzën

Vrasja e 28-vjeçares shqiptare nga babai i saj në Greqi, i cili më pas e groposi në kopshtin pranë shtëpisë tronditi mbarë opinionin publik. Prindërit ishin divorcuar disa vite më parë dhe Anxhelina Petro jetonte me babain e saj Aleko Petro në Alepou të Korfuzit. Pjesa tjetër e fam

Prona me paratë e prostitucionit në emrin e ish-gruas, në telashe shijaksi
  • 2018-12-24

Prona me paratë e prostitucionit në emrin e ish-gruas, në telashe shijaksi

Një histori Hollywood-i mund të cilësohet ajo e ish-çiftit Aleko Përlesi dhe Drane Kolës. Të dy akuzohen për pastrim parash me prejardhje nga veprimtari kriminale, nëpërmjet investimeve në prona të paluajtshme dhe në pretencën e saj, Prokuroria kërkon 8 vite burg për Përlesin dhe 7

Do ta zgjidh në mënyrën time, fjalëve të gjirokastritit që vrau burrë e grua nuk i besoi askush dy ditë më parë
  • 2017-10-28

Do ta zgjidh në mënyrën time, fjalëve të gjirokastritit që vrau burrë e grua nuk i besoi askush dy ditë më parë

TIRANË- Vrasja e dyfishtë në Sokakun e të marrëve shumë pranë shtëpisë muze të shkrimtarit të njohur Ismail Kadare e ka zanafillën tek një konflikt pronësie që gjykata e Gjirokastrës e mbylli duke iu dhënë të drejtë çiftit Kosta. Media zbulon detaje nga gjyqi i stërzgjat