Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksand

Total: 3532
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.839Z

MBZHRAU largon nga detyra Aleksandër Kalemajn

TIRANE-Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave urdhëroi largimin nga detyra të Përgjegjësit të Sektorit të Ushqimit, në Drejtorinë e Menaxhimit të Riskut, pranë Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.530Z

Prokuroria e ndjek Aleksandër Vulinin

Departamenti i Përgjithshëm i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, morri sot aktvendim për fillimin e hetimeve kundër Aleksandër Vulin, ministër pa protofol në Qeverinë e Serbisë. Ky aktvendim u mor për arsye se ekziston dyshimi i arsy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.439Z

​Aleksandër Lumezi përzgjidhet Kryeprokuror i Shtetit

Kryeprokurori i deritanishëm i Prokurorisë së Apelit, Aleksandër Lumezi është emëruar Kryeprokuror i Shtetit, bëjnë me dije burime të Expres. Aleksandër Lumezi, bëhet e ditur se, ka marrë 4 nga 7 votat në Këshillin Prokurori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.834Z

Shënon sukses në Paris, Aleksandër Peçi

PARIS- Me 24 flaute, orkestra unikale franceze luan veprën më të fundit të kompozitorit shqiptar Aleksandër Peçi. Premiera është shfaqur për publikun parisien. E veçanta e saj është se vepra është kompozuar mbi fragmente t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.621Z

Biografia e N/tetar Aleksandër Peci, i plagosur

TIRANE - Nëntetar Aleksandër Jak Peci, ka lindur me 26.09.1988, në fshatin Lekbibaj të Tropojës dhe banues në Bathore, Tiranë. Pasi mbaroi shkollën e mesme në Bathore, është titulluar ushtarak aktiv me gradën profesionist i parë, n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.486Z

Kosovë, prokuroria pushonhetimet ndaj Aleksandër Vulin

MITROVICE - Ministri pa Portofol në Qeverinë e Serbisë, Aleksandër Vulin mund të vijë lirisht në Kosovë dhe askush nuk do ta arrestojë. Prokuroria ka pushuar hetimet ndaj tij. Kaq sa i përket “këmbëngulësisë” së S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.235Z

Policia private ‘Oktapus’ paditpronarin e Klan Aleksandër Frangaj

TIRANE- Policia private “Oktapus” padit në gjykatën e Tiranës Aleksandër Frangaj, pronarin e televizionit Kombëtar “Klan” dhe “Media 6”. Shkak i kësaj padie është bërë mos shlyerja e detyrimeve kontraktore me nj&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama