Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksander +Gjoka

Meta: total 119 / total_found 119 / time 0.000 / keyword[0] aleksander / docs[0] 4817 / hits[0] 6009 / keyword[1] gjoka / docs[1] 3888 / hits[1] 6608 /
Samir Mane rrefimi i biznesmenit me te suksesshem ne Shqiperi
  • 2016-11-08

Samir Mane rrefimi i biznesmenit me te suksesshem ne Shqiperi

Si eshte te besh biznes ne Shqiperi Si eshte pasuruar njeriu me i pasur i Shqiperise qe ruan kete renditje per tre vjet rresht Si vjen nje njeri i zakonshem se behet fjale per nje njeri te zakonshem per nje biznes jo te trasheguar dhe sic ndodh me te gjitha bizneset ne Shqiperi te ngritura ne 25 vit

Stefi Prifti ju prezanton me nusen nga Korça
  • 2016-10-29

Stefi Prifti ju prezanton me nusen nga Korça

Stefi Priftit i ka ardhur nusja nga Korça.Por nuk është pikërisht ashtu siç duket. Bëhet fjalë për makinën që do shoqërojë vëllezërit korçare në videoklipin e tyre të ri. Këtë here Stefi dhe Endri Prifti nuk do të jenë vetëm pasi do të bashkëpunojnëme rrokerin e famshëm Ale

Sot 25-vjetori/ Ja kush janë 343 njerëzit që themeluan PD-në (Emrat)
  • 2015-12-12

Sot 25-vjetori/ Ja kush janë 343 njerëzit që themeluan PD-në (Emrat)

Azem Hajdari, Sali Berisha, Gramoz Pashko Partia Demokratike mban në themele plot 343 figura nga fusha të ndryshme sociale. 25 vite më parë, këto figura vendosën të themelonin një forcë ndryshe nga çfarë ishte servirur në atë kohë, e cila do të ndryshonte rrënjësisht regjimin qeveri

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

Emrat e këshilltarëve të rinj  në bashkitë kryesore
  • 2015-06-27

Emrat e këshilltarëve të rinj në bashkitë kryesore

Lista e Tiranës, Elbasanit, Vlorës, Durrësit, Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Vlorës, Beratit, Kukësit, Dibrës dhe Lezhës Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak në të gjitha bashkitë e vendit me përjashtim të asaj të Shkodrës dhe Malësis

No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë
  • 2015-04-13

Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë

Zyra e ALUIZNI-t në Tiranë, Drejtoria Tirana 1, e cila mbulon qytetin e Tiranës, njofton qytetarët e poshtëshënuar që gjejnë emrin në listë, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Tiranës, tek ish-Stacioni i Trenit, për të tërhequr faturat e parcelës ndërti