Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksander +Peci

Total: 138
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.716Z

Aleksander Peci transportohet ne Gjermani

TIRANE- Aleksander Jak Peci i shoqeruar nga nje ekip mjekesh te specializuar eshte transportuar nga Spitali Amerikan i Bazes Ajrore te Bagramit ne veri te Kabulit drejt Gjermanise. Ne oren 8 45 minuta ka mberritur ne Spitalin Ushtarak Amerikan ne Landstuhl ne Gjermani. Nentetar Peci eshte pritur nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.644Z

Ditari i fundit i komandos Aleksander Peci

TIRANEuml - Vetem dy dite me pare Aleksandri komandoja 24 vjecar nga Tropoja ka percjelle mesazhin me te fundit per te gjithe miqte dhe te afermit e tij. Te shtunen e 18 shkurtit Aleksander Peci ka postuar ne profilin e tij ne Facebook videon e tij ne nje gezim familjar bashke me miqte e tij. Pas k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.776Z

Permiresohet gjendja e nentetarit Aleksander Peci

Ne Shqiperi ministria e Mbrojtjes njoftoi sot se gjendja e nentetarit Aleksander Peci i cili mbeti i plagosur rende gjate sulmit te djeshem ne Kandahar po permiresohet dhe se ai do te dergohet ne nje spital ne Gjermani. Nderkohe kapiteni Feit Vogli i cili humbi jeten nga plaget eshte shpallur Deshmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.441Z

Kompozitori Aleksander Peci promovon volumin per Soprano, tenore & Piano

Ne ambientet e salles Black Box prane Akademise se Arteve, eshte promovuar volumi per Soprano, tenore & Piano, nga kompozitori i mirenjohur Aleksander Peci. "Botimi i letersise muzikore dhe qarkullimi i saj, eshte nje gjak kulturor qe duhet te qarkulloje nga Tirana ne qytete te tjera e ne periferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.551Z

Aleksander Peci, flet me gjuhen e muzikes pas 28 vitesh Izaura Ndoj

Kompozitori me i suksesshem shqiptar me fame boterore Aleksander Peci, pas 28 vitesh do te sjelle ne skenen shqiptare nje veper me permasa madhore. "Dodona", eshte vepra simbolike qe vjen ne kuader te 100-vjetorit te Pavaresise. E ftuar speciale, Ermonela Jaho, sopranoja shqiptare me fame boterore,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.081Z

Kryeparlamentarja Topalli te Aleksander Peci

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe kryetari i komisionit të Sigurisë, Leonard Demi, vizituan në mesditë nëntetarin e misionit Eagle 4, i plagosur në 21 shkurt të Afganistan. Kryeparlamentarja dhe shefi i Komisionit të Sigurisë janë dy persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.005Z

Aleksander Peci rikthehet ne Spitalin Ushtarak

Rikthehet në spitalin ushtarak nëntetari Aleksandër Peci, i cili u plagos në misionin Eagle 4 në Kandahar në Afganistan, në 21 shkurt. Peci mbërriti në atdhe të enjten me linjat ajrore nga Gjermania, ku dhe iu nënshtrua një kurave të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama