Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksander +Xhuvani

Total: 206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.915Z

Elbasan kapet sekseri i studenteve per provimet te Aleksander Xhuvani

Elbasan 5 qershor 2015 NOAal- I pandreqshmi u kodua operacioni i policise se Elbasanit gjate te cilit u kap nje sekser i cili nderhynte te pedagoget e Univeritetit Aleksander Xhuvanibr br I arrestuari eshte Oltion Toci 34 vjec banues ne Elbasan i cili ne rolin e sekserit per nje periudhe kohe gjas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.541Z

Shtyhet procesi mesimore ne Universitetin Aleksander Xhuvani

Kanë vazhduar homazhet në nderim të studenteve të aksidentuara të organizuara në korpusin qendror të universitetit Aleksandër Xhuvani në Elbasan. Studentë, shoqe, shokë, nxënës të shkollave të mesme nga fshati e qyteti, bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.020Z

DND per politeknikun dhe Aleksander Xhuvanin

Ne mbledhjen e qeverise u miratua dje edhe hapja ne Fakultetin e Inxhinierise Matematike dhe Inxhinierise Fizike te Universitetit Politeknik te Tiranes, te programeve te studimit te ciklit te dyte, “Inxhinieri matematike” dhe “Inxhinieri fizike”. Ne perfundim te k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.425Z

VENDIM PER HAPJEN E PROGRAMEVE TË STUDIMEVE TË CIKLIT TË PARË në UNIVERSITETIN “ALEKSANDER XHUVANI”, ELBASAN

V E N D I M PëR HAPJEN E PROGRAMEVE Të STUDIMEVE Të CIKLIT Të PARë në UNIVERSITETIN “ALEKSANDER XHUVANI”, ELBASAN Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të neneve 26 e 42, të ligjit nr.9741, datë 21.5.2007, “Për arsimin e lartë në Republikën e S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.364Z

Skandal korrupsioni ne universitetin e Elbasanit 200 euro per nje provim

Lajme te lidhuraKorrupsion i shemtuar ne spitalin e Gjirokastres arrestohet mjeku Arben Kuro PUBLICITET Nje tjeter skandal me permasa te medha ne fushen e korrupsionit goditi sot universitetin Aleksander Xhuvani ne Elbasan i njohur prej vitesh per afera korruptivebr br Drejtor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.823Z

Korrupsioni me bar-kafenë, arrestohen drejtuesit e Universitetit të Elbasanit

ELBASAN- Një biznes brenda ambienteve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan është bërë shkak që 2 drejtues të këtij institucioni të arrestohen, ndërsa rektori dhe drejtoresha juridike të ndiqen penalisht.Policia beri me dije se në kuadër të operacionit të kod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.825Z

Arrestime ne Universitetin e Elbasanit

Në një operacion të koduar me emrin premtimi, Sektori Kundër Krimit Ekonomiko-Financiar, në Drejtorinë e Policisë së Qarkut Elbasan, në orët e para të mëngjesit të së martës, datë 26 nëntor 2013, ka bërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama