Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksi

Total: 584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.435Z

Aleksi i Lezhës dhe Aleksi i Athinës

Shënuar një vit, dy vjet, tre vjet…më parë… Asgjë sndryshon, asgjë skrijohet, çdo gjë transformohet nga një harresë në tjetrën… Aleksandër i quajnë të dy, Aleks i thërresin, babai, nëna, motrat, shokët, miqtë… I pari është nga Grikë Manatia e Lezhës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.152Z

Emiljano Aleksi, këshilltar i Kryetarit të Kuvendit

 Mazhoranca e re ka filluar të bëjë edhe emërimet e para në administratë. Në këtë kuadër, kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, ka emëruar Emiljanon Aleksin si këshilltar të tij. Aleksi ka qenë prej vitesh Drejtor i Informacionit në Lëvizjen Socialiste për Integrim. Pas emërimit të Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.047Z

Aleksi dhe 21 janari

PREÇ ZOGAJ “Aleks është një emër i përhapur në Shqipëri. Ka shumë Aleksë. Por që prej një viti ka vetën një Aleks që u shkon ndër mend të gjithëve kur e dëgjojnë këtë emër. Aleks Nika, 36-vjeçari nga Lezha. Është ai që u godit me plumb në kokë në demonstratën e 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.510Z

Aleksi: koha kur dekretet presidenciale syrgjynoseshin ka mbaruar përfundimisht

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes zëdhënësit të tij mbi deklaratën e deputetes, Jozefina Topalli, sipas të cilës Kryetari i Kuvendit ka kyçur në sirtaret e tij dy dekrete për dy gjykatës në Gjykatën e Lartë. Sipas zëdhënësit, Emiljano Aleksi, Topal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.219Z

Preng Keka: Aleksi, nen presionet e PD

I ati i Aleks Kekes, kryetari i deges se PDK-se ne Malesine e Madhe qe humbi jeten sot ne nje atentat me eksploziv, ka deklaruar se djali i tij ishte nen presionet e PD, e cila kerkonte mbeshtetje ne fushaten zgjedhore. Ne nje prononcim per Top News, Preng Keka ka theksuar se i biri nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.554Z

Presidenti Topi dekoron z. Luigj Aleksi me Urdhrin “Naim Frashëri” i Artë.

2 tetor 2007 Presidenti i Republikës, Bamir Topi i akordoi z. Luigj Aleksi Urdhrin “Naim Frashëri” i Artë me motivacionin: Për kontribut të rëndësishëm në ndërtimin e shumë veprave industriale, sociale e kulturore si dhe për aktivitetin e tij shkencor brenda dhe jashtë vendit.”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.957Z

Shijak, arrestohet kreu i Kanunit, 50-vjeçari Aleksi i dënuar me 30 vjet burg në Itali

Shijak - Forcat e Drejtorisë Operacionale në bashkëpunim me Komisariatin e Shijakut arrestuan sot një person shumë të kërkuar në rang ndërkombëtar . Ai është 50-vjeçari Haki Aleksi, kryetar i një bande kriminale në Itali, e akuzuar për lidhje me mafian dhe i kërkuar prej disa vitesh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama