Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksin

Total: 143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.746Z

Sokol Balla: Aleksin nuk e vrava unë!

Nga Sokol Balla Dëgjova Mark Nikën dje kur foli në Top Channel. Pak më herët kisha folur me të, kur i kërkuam të prononcohej pas lajmit për dëmshpërblimin prej 12 milion dollarësh, apo 16 milion lekësh që i kishte akorduar qeveria e majtë, familjeve të katër viktimave. Marku ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.755Z

ALEKSIN NUK E VRAVA UNË!

..Në fakt Agim Llupo mund të më kishte vrarë dhe mua atë ditë në Bulevard, pasi plumbat e tij ranë pa diskriminim si mbi ata që vdiqën, ata që u plagosën Nga Sokol Balla Dëgjova Mark Nikën dje kur foli në Top Channel. Pak më herët kisha folur me të, kur i kërkuam të prononcohej p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.049Z

Rama: Aleksin do ta kurojmë jashtë

TIRANE-I plagosuri nga protesta e 21 janarit, Aleks Nika vijon të jetë në repartin e reanimacionit në Spitalin Ushtarak. Gjendja e tij sipas mjekëve vijon të jetë kritike, edhe pse dje ka dhënë shenja pozitive sepse nuk ka pasur fryrje të trurit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.805Z

Bajerni i Mynihut i interesuar për Aleks

Krerët e Bajern Mynihut kanë shprehur interesim për shërbimet e mbrojtësit të Çelsit, brazilianit Aleks, njoftoi "Bild" të martën. Skuadra bavareze synon ta transferojë Aleksin në fund të këtij edicioni dhe për të ka shprehur gatishmëri të paguajë tetë milionë euro. Aleks kohët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.276Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.521Z

Predha që vrau Aleksin, e deformuar

25/05/2011  Dëmtimi i majës së plumbit në masën prej 80%, nuk dihet shkaku i deformimit të predhës Ekspertët ngrenë dyshimet e para, verifikohen raportet e Spitalit Ushtarak dhe turk TIRANE-Zbulimi i autorëve të katër vrasjeve në demonstratën e 21 janarit vazhdon të rrethoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.623Z

"Detyrim paraqitje" për 6 shoferët e naftës “Virgin”

Gjykata Penale e Tiranës ka liruar shoferët e arrestuar pas skandalit që shpërtheu me naftën "Virgin", pak kohë më parë. Gjykata ka dhënë masën detyrim paraqitjeje për Vladimir Kotecin, Reshat Aleksin, Flamur Merkajn, Genci Prem&c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama