Rezultate te kerkimit per termin: +Aleksit +Sali +Berisha

Total: 63
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.487Z

Xhaxhai i Aleks Nikës: Mirësevjen tek gjaku i Aleksit, Sali Berisha

Gazeta ShqipMark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës, njërit prej protestuesve që u vra në Bulevardin Dëshmorët e Kombit në 21 Janar 2011, ka reaguar pas deklaratave të sotme të kryeministrit Sali Berisha. Deputeti socialist Erjon Braçe, ka postuar në profilin e tij në Facebook, përgjigjen e Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.987Z

Arsyet e Aleksit!

Share Nga Preç Zogaj Aleks është një emër i përhapur në Shqipëri. Ka shumë Aleksë. Por që prej një viti ka vetën një Aleks që u shkon ndërmend të gjithëve kur e dëgjojnë këtë emër. Aleks Nika, 36 vjeçari nga Lezha. Është ai që u godit me plumb në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.064Z

Arsyet e Aleksit dhe rivrasja e tij

Aleks eshte nje emer i perhapur ne Shqiperi. Ka shume Alekse. Por sot ka veten nje Aleks qe u shkon ndermend te gjitheve kur e degjojne kete emer. Aleks Nika 36- vjecari nga Lezha. shte ai qe u godit me plumb ne koke ne demonstraten e 21 janarit rreth ores kater pasdite ne trotuarin e Kulla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.582Z

Dy fjalë për ata që mbrojnë vrasjen e Aleksit

Nga Mark Nika   Këtë letër e kam për Artur Zhejin, Grida Dumën dhe Arian Çanin. Desha tu çoj fjalë kur ju pashë në një emision televiziv ku u revoltuat shumë që një kolegu i juaj e quajti vrasjet e 21 Janarit ndërprerje të demokracisë. Nuk kisha parë në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.907Z

Gjëmën na e ke bërë ne o Sali Berisha, jo opozitës!

Share Aleks Nika me te shoqen Nga Mark Nika   Xhaxhai i Aleks Nikës, avokat Mark Nika, shkruan për zhvillimet e fundit në lidhje me 21 janarin.   Në vëmendje të Zotit Stefan Fyle, komisioner për zgjerimin  i BE-së dhe zotit Aleksandër Arvizu, ambasador i SHBA në Tiranë   Pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.784Z

21 janari familja e Aleks Nikes i dergon leter te hapur Sali Berishes

Amelia eshte 2 vjec ndersa Mentila 5 muajsh. E madhja flet dhe ka nisur te kuptoj se babai po vonon te kthehet ne shtepi. E dyta ende. Nje te diel me pare televizionet transmetuan 25 here nje kronike se si nje baba i ri i sjellshem mori vajzen e tij per dore bashke me gruan e veshur me 20 mije euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.985Z

Xhaxhai Dyshimet e mia per vrasjen e Aleksit dhe dicka per fjalet e Berishes Topallit e Arvizuse

Interviste me Mark Nika xhaxhain e Aleks Nika vrare me 21 janar 2011 Kam jetuar vite te tera komshi me Berishen. Gjithcka ka nje kufi. Po na perdhos edhe te vdekur... Topalli qesh me te vdekurit. Ajo grua nuk di te sillet as si nene as si moter as si femer. Gjakun e Aleksit as e falim dhe as n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama