Rezultate te kerkimit per termin: +Alex +Telles

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] alex / docs[0] 2845 / hits[0] 3533 / keyword[1] telles / docs[1] 18 / hits[1] 20 /
Djajtë pushtojnë Parkun e Princave të ndihmuar nga VAR, PSG jashtë Champions
  • 2019-03-07

Djajtë pushtojnë Parkun e Princave të ndihmuar nga VAR, PSG jashtë Champions

Manchester United ka bërë mrekullinë në Parc des Princes, duke skualifikuar nga Champions League PSG, pas një fitoreje 1-3. Edhe pse francezët fituan ndeshjen e parë 0-2 në Angli, për ta Champions League duket se është një kompeticion i mallkuar, pasi dështuan keqazi në shtëpi. Lukak

Champions, Juventus prek çerekfinalen, fiton Sevilla
  • 2017-02-23

Champions, Juventus prek çerekfinalen, fiton Sevilla

Juventus arrin një sukses të rëndësishëm në ndeshjen e parë të 1/8-ave të UEFA Chamions League kundër Portos. Bardhezinjtë treguan forcë karakteri në O Dragao ku dominuan për 90 minuta dhe triumfuan 2-0 edhe falë kartonit të kuq të Alex Telles në minutën e 27 të takimit. Pas kët

Formacionet zyrtare: Juventus – Inter
  • 2016-02-28

Formacionet zyrtare: Juventus – Inter

Juventusi dhe Interi duke filluar nga ora 20:45, do të vihen përballë në “Juventus Stadium”, për të zhvilluar derbin më të madh në futbollin italian. Skuadra e Missimiliano Allegrit pas 26 xhirove kryeson më 58 pikë, ndërsa Inte

Interi do ti largoi sllavët
  • 2016-02-18

Interi do ti largoi sllavët

Te Interi nuk ka vënd për të gjithë. Rezultatet e dobta të arritura në takimet e fundit, kanë detyruar trajnerin e zikaltërve Roberto Mancini, që për sezonin e ardhshëm të bëjë një tjetër revolucion në ekip. Në

No Pic available
  • 2016-01-27

Kupa e Italisë, sot supersfida Juventus-Inter, ja formacionet

Mbrëmjen e sotme pritet që në Juventus Stadium të zhvillohet një betejë e vërtetë. Në orën 20:45, Juventusi dhe Interi do të përballen për gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë. Në Torino ka shumë interes për këtë takim dhe këtë gjë e vërteton fakti se janë shitur të

Ja formacionet e mbrëmjes së sotme mes Interit dhe Juventusit
  • 2015-10-19

Ja formacionet e mbrëmjes së sotme mes Interit dhe Juventusit

Më poshtë po ju japim formacionet e mundshme të skuadrave: Inter ( 4- 3- 1- 2) Handanovic; Santon, Miranda, Murillo, Juan Jesus; Guarin, Felipe Melo, Medel; Perisic; Jovetic, Icardi. Juventus ( 3- 5- 2) Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Khedira, Marchisio, Pogba, Evra; Dybal

Formacionet zyrtare: Inter - Verona, Juve - Frosinone, Sampdoria - Roma
  • 2015-09-23

Formacionet zyrtare: Inter - Verona, Juve - Frosinone, Sampdoria - Roma

Serie A sonte ka në program tetë ndeshje në kuadër të xhiros së pestë. Liderët e Interit, do të luajnë me Hellas Veronan, Juventusi pret Frosinonen, ndërsa Roma udhëton në Genoa për të luajtur me Sampdorian. Formacionet zyrta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama