Rezultate te kerkimit per termin: +Alexis +Sanchez

Total: 398
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.339Z

Juventusi hedh sytë nga Alexis Sanchez

Gazeta ShqipAktivizimi i pakët i sulmuesit Alexis Sanchez në formacionin titullar të Tito Vilanovas ka zgjuar interesin e skuadrave që dëshirojnë shërbimet e talentit kilian. Skuadra e fundit në radhë që ka lëshuar sinjale drejt Katalunjës është Juventusi. Gjithsesi, Barcelona i ka mby

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.442Z

Zyrtare Alexis Sanchez tek Barcelona

Alexis Sanchez është lojtari i ri i Barcelonës. Lajmin e ka bërë të ditur klubi katalanas që jep edhe detajet e marrëveshjes me Udinesen. Sulmuesi kilian do të nënshkruajë një kontratë 5-vjeçare ndërsa klubi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.947Z

Alexis Sanchez pa medalje në kupë!

Të gjithë lojtarët e Barcelonës janë nderuar me nga një medalje pas disfatës në finalen e kupës ndaj Real Madridit. Vetëm Alexis Sanchez ishte futbollisti që nuk e mori këtë medalje. Ylli i Barcelonës si duket e ka refuzuar me q&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.221Z

Zyrtare: Alexis Sanchez lojtar i Arsenalit

Sulmuesi kilian Alexis Sanchez, edhe zyrtarisht është lojtar i Arsenalit. Lajmin e ka konfirmuar vetë skuadra londineze nëpërmjet faqes zyrtare të klubit. “Sulmuesi kilian Alexis Sanchez, ka rënë dakord për tu transferuar te Arsenali për nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.283Z

Barcelona blen Alexis Sanchez

Alexis Sanchez do të luajë për Barcelonën në 5 sezonet e ardhshme pas marrëveshjes që arritën drejtuesit katalanas me presidentin e Udineses, Gino Pozzo, mbrëmjen e djeshme. Barcelona do të paguajë 40 milionë euro për lojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.279Z

Alexis Sanchez nenvlereson Angline

Alexis Sanchez mendon se kombëtarja e Anglisë ka shumë pak mundësi për të fituar Kupën e Botës në Brazil dhe mendon se favoritët kryesorë janë Spanja dhe Gjermania. Në deklarata për ‘Daily Express’, sulmuesi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.960Z

Reklama fantastike, Alexis Sanchez me qenë (Video)

Të gjithë ata që i duan qentë do të ndihem mirë nga kjo reklamë e Alexis Sanchez. Ylli kilian ka realizuar një reklamë tërheqëse për kompaninë "Master Dog". Sanchez shfaqet në reklamë me dy qenë tek të cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama