Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred +Lela +Rama

Meta: total 71 / total_found 71 / time 0.001 / keyword[0] alfred / docs[0] 10241 / hits[0] 14927 / keyword[1] lela / docs[1] 363 / hits[1] 623 / keyword[2] rama / docs[2] 142684 / hits[2] 457915 /
SMS-ja misterioze e Donald Lu, Duka rrëfen prapaskenat
  • 2018-10-04

SMS-ja misterioze e Donald Lu, Duka rrëfen prapaskenat

Ambasadori Amerikan Donald Lu, angazhohej nga mëngjesi deri në darkë për arritjen e një konsensusit për reformën në drejtësi, duke përdorur kështu të gjitha metodat. Më e fundit, ishte ajo e dërgimit të një sms-je në drejtim të disa deputetëve opozitarë. SMS: I nderuar zoti Depu

Kryemadhi në Top Story: Votojmë që nesër krijimin e KLP
  • 2017-12-20

Kryemadhi në Top Story: Votojmë që nesër krijimin e KLP

Kanë kaluar më shumë se 48 orë nga zhvillimet dramatike në Kuvendin e Shqipërisë, ku në një protestë të paprecedentë të opozitës, brenda dhe jashtë kuvendit, u zgjodh Kryeprokurorja e Përkohshme. Ka pasur edhe debate për statusin e Arta Markut. Debati vazhdon prej më shumë se 48 o

No Pic available
  • 2017-04-27

Nëse LSI-ja futet në zgjedhje pa opozitën, Rama sdo ketë më nevojë për votat e saj

Eduard Zaloshnja mendon se tani e tutje situata politike dhe zgjedhjet në Shqipëri varen nga LSI-ja. Varet nga qëndrimi i LSI-së. LSI-ja, në qëndrimin e saj të fundit zyrtar që ka qenë vendimi i Këshillit Kombëtar, i forumit, ka deklaruar që Ne nuk do futemi në zgjedhje pa opozitën dhe

Ngjela: Protesta e PD për të mbrojtur Berishën
  • 2017-03-31

Ngjela: Protesta e PD për të mbrojtur Berishën

Protesta e opozitës ka hyrë në ditën e 41 të saj dhe sa më shumë nga çadra këmbëngulet në qëndrimin për qeveri teknike si kusht për zgjedhjet, duket se aq më të shumtë bëhen zërat kundër. E fundit ishte rezoluta e Partive Popullore Europiane. Nga 19 pikat e rezolutës duket se dy

No Pic available
  • 2017-03-18

Berisha kërkon shpalljen non grata të Sorosit, por e gjithë elita e PD është sorosiane

Në kuadër të luftës politike kundër George Soros, ish-kryeministri Sali Berisha, dy ditë më parë, nga çadra e protestës me turne të opozitës, kërkoi publikisht që njerëzit e filantropistit me famë botërore të shpalleshin non grata kudo. Më shumë se sa një mesazh për kundërshta

No Pic available
  • 2017-01-25

Replikat/ Gazetari Lela dhe botuesi Çili përballen LIVE në TV

Për herë të parë, botuesi Henri Çili dhe gazetari Alfred Lela u përballen LIVE për linjën editoriale, median, tregun, lirinë dhe parimet, pas largimit të këtij të fundi nga drejtimi i mediave Mapo. Të ftuar në emisionin Studio e Hapur të gazetares Eni Vasili në Neës 24, botuesi Çil

No Pic available
  • 2017-01-20

DEBATI I PLOTË/ Çili: Nuk kthehen më komunistët e tu. Bushati: Je hajdut i qeverive, do ekzekutohesh

Gazetari Andi Bushati dhe botuesi Henri Çili janë përplasur ashpër mbrëmë në emisionin Të Pa Ekspozuarit në Neës24. Çili dhe Bushati kanë ashpërsuar gjuhën mes tyre, ndërsa nuk kanë kursyer as ofendimet deri dhe paralajmërimet serioze. Teksa diskutonin në lidhje me çështjet më