Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred +Peza

Total: 1315
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.516Z

Alfred Peza sqaron pasurine

brbrDeputeti socialiste Alfred Peza ka sqaruar pasurine e tij per te cilen u vendos ne qender te sulmeve nga ana e Partise Demokratike Peza ka theksuar se pasurine e tij e ka grumbulluar para se te hynte ne politike duke paraqitur edhe dokumentet qe faktojne kete Per me teper per shkak se bashkeshor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.489Z

ILDKPKI nis hetimet për deputetin Alfred Peza

Pas publikimit të faktit se deputeti socialist kishte blerë aksione 1 miliardë lekë dhe sqarimit se ato ishin pjesë e kursimeve, ILDKPKI ka nisur kontrollin e plotë dhe hetimin administrativ për deklaratat e interesave private të deputetit socialist të Kuvendit të Shqipërisë Alfred

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.707Z

Largohet drejtori i Ora News Alfred Peza

Drejtori i televizionit Ora News Alfred Peza eshte larguar dje nga detyra e tij. Peza i cili eshte themelues dhe drejtues i ketij televizioni qysh nga krijimi arriti te prodhojw me veshtiresi nje media te hapur dhe te balancuar sipas gjykimit te shume kolegeve. I kontaktuar me telefon. Peza la te k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.327Z

FOTOT/ Alfred Peza përpiqet të qetësojë Berishën por

Sali Berisha si çdo të enjte, ka qenë shumë agresiv në Kuvend. Madje ka bërë thirrje edhe që shqiptarët të rrëmbejnë armët. Deputeti socialist, Alfred Peza, në fillim të seancës duket se është përpjekur ta qetësojë atë, duke e thirrur tëk hyrja e Kuvendit që ta presë. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.639Z

Largohet drejtori i Ora News, Alfred Peza

Drejtori i televizionit Ora News, Alfred Peza është larguar dje nga detyra e tij. Peza, i cili është themelues dhe drejtues i këtij televizioni qysh nga krijimi, arriti të prodhojw me vështirësi një media të hapur dhe të ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.083Z

Alfred Peza i bashkohet Partise Socialiste

Radhët e Partisë Socialiste u pasuruan të dielën me një prej figurave më të njohura të gazetarisë shqiptare, pasi Alfred Peza shpalli bashkimin e tij për një “Rilindje Shqiptare”. Në një konferencë për sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.240Z

Starton emisioni “Debat” nga Alfred Peza

Pasi ka lene pas nje sezon te suksesshëm ku protagoniste ishin lideret kryesore te politikes shqiptare si Edi Rama, Lulzim Basha, Gramoz Ruci, Astrit Patozi por edhe personazhe te rendesishme si ambasadori amerikan Aleksander Arvizu, drejtori i përgjithshëm i policisë se shtetit Hysni Burgaj a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama