Rezultate te kerkimit per termin: +Alfredi

Meta: total 146 / total_found 146 / time 0.000 / keyword[0] alfredi / docs[0] 146 / hits[0] 274 /
No Pic available
  • 2018-10-04

Babai kërkon djalin, 7-vjeçari kaloi në Kakavijë pa u regjistruar në TIMS

Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë sesi fëmija 7-vjeçar kalohet në Doganën e Kakavisë pa u regjistruar në sistem. Alfred Kote, babai i fëmijës, i drejtohet Fiksit me pretendimin se nuk e di ku është djali i tij. Fredi tregon se është divorcuar nga ish-gruaja, sipas të gjitha procedur

Pastori kërkon kujdestarinë alternative, babai refuzon: Do rrinë në jetimore
  • 2018-03-04

Pastori kërkon kujdestarinë alternative, babai refuzon: Do rrinë në jetimore

Protagonistët e radhës në programin Dua të të bëj të lumtur ishin Alfred dhe Diana Zike. Çifti kishin 29 vite të martuar dhe janë prindër të dy fëmijëve. Prej disa vitesh ata punojnë si misionarë në Kishën Protestante në Shqipëri. Si pjesë e komunitetit të kishës ata kujdesen

Gjurmë prustiane
  • 2017-09-17

Gjurmë prustiane

Gjatë shumë viteve, disa herë isha gjendur në vendet mitike që lidheshin me Prustin dhe jetën e tij, në një kthinë të Hôtel Ritz, ku i pëlqente të rrinte shkrimtarit, në restorantin e famshëm të Chez-Maxims, pranë katedrales Madaleine, patron i së cilës tashmë është Pierre Car

No Pic available
  • 2017-04-11

I fejuari me 12-vjeçaren: Do të rritet avash-avash (VIDEO)

Pak ditë pasi Pasdite në Top Channel solli historinë e një 12-vjeçareje nga fshati Polis Sheh i Librazhdit, që ishte fejuar nga prindërit, kësaj here emisioni ka mundur të sjellë versionin e dhëndrit. Alfred Karaj, 24-vjeçari nga fshati Kaliveç i Gramshit pranon të flasë. Në një int

I fejuari me 12-vjeçaren: Ajo ka rënë dakort
  • 2017-04-11

I fejuari me 12-vjeçaren: Ajo ka rënë dakort

Pak ditë pasi “Pasdite në Top Channel” solli historinë e një 12-vjeçareje nga fshati Polis Sheh i Librazhdit, që ishte fejuar nga prindërit, kësaj here emisioni ka mundur të sjellë versionin e dhëndrit. Alfred Karaj, 24-vjeçari nga fshati Kaliveç i Gramshit pranon të flas

No Pic available
  • 2017-04-08

Rrëfimi shokues i psikologes shqiptare: Burri e la gruan të bënte seks me babain për të provuar a bënte fëmijë

Margarita sot është 13-vjeçe. Për jetën e saj ka menduar familja, e cila e ka fejuar me një djalë shumë më të madh se veten. Alfredi sot është 25-vjeçar dhe pret që Margarita të rritet edhe pak e të martohen zyrtarisht. Nuk është pjesë e ndonjë libri, por realitet shqiptar, i jet

Babë e bijë denoncojnë nënën: Në jepte valium të na zinte gjumin dhe sillte brenda komshiun dashnor
  • 2017-02-20

Babë e bijë denoncojnë nënën: Në jepte valium të na zinte gjumin dhe sillte brenda komshiun dashnor

Një histori e pazakontë vjen sot në emisionin Me zemër të hapur në News24. Një baba i ri në moshë dhe vajza e tij adoleshente ndodhen në studio për të rrëfyer një histori skandaloze që ka ndodhur në familjen e tyre. Alfred Karaj, 34 vjeç nuk e ka të lehtë të tregojë tradhtin