Rezultate te kerkimit per termin: +Alfredin

Total: 52
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.104Z

Në fillim erdhën për Alfredin...

Besjan Pesha Në fillim erdhën për Alfredin...por unë nuk isha gazetar, ndaj nuk reagova. Edi Rama e kishte kërcënuar rëndë në telefon Alfred Pezën, sepse ky guxonte dhe pasqyronte lajme që kritikonin punën e tij, por unë as e njihja dhe as kisha të bëja me të, ndaj nuk luajta sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.263Z

Laç, shkon për të vrarë, mbetet viktimë

Ka shkuar për të vrarë, por ka mbetur viktimë. Ngjarja ndodhi në Laç, pasditen e djeshme, kur Oligert Plepli, 25-vjeç mbeti i vrarë me armë zjarri. Burime policore bëjnë të ditur se autor është shtetasi Alfred Preçi, që është shpallur në kërkim, pasi u largua ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.851Z

Bashkëshortja e Ademit: Si shpëtoi im shoq nga vrasja

Disa seanca më parë, Gjykata e Krimeve të Rënda ka autorizuar prokurorin e çështjes të lexonte dëshminë e Kujtime Arapit, bashkëshortja e Adem Arapit, e cila ka ndërruar jetë kohët e fundit. Në deklaratën që kishte lënë para oficerëve të Policisë së Fierit, ajo tregonte tortur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.118Z

Adoleshenti vret me thike vellane 23-vjecar

Nje 23-vjecar ka gjetur vdekjen ne periferi te Tiranes, pasi eshte qelluar me thike nga i vellai 14-vjecar. Ngjarja ndodhi ne fshatin Laknas pasditen e djeshme. Viktima eshte Alfred Marku, ndersa autori eshte G.Marku. Ne vendngjarje mberriten oficeret e policise, te cilet pyeten familjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.630Z

Sherri për pëllumbat, plagos kushëririn

Një sherr banal për pëllumbat, për pak do kthehej në një tragjedi. Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Kavajës, ndërkohë që policia ka mundur ta arrestojë autorin e krimit. Lulëzim Kërçuku është prangosur nga efektivët e Komisariatit të Kavajës, ndërkohë që ka nisur puna për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.353Z

Vrasjet me pagese Admir Tafili flet nga burgu Skam asnje lidhje Nese do jepja urdhra do vrisja hasmit e mi

e Enjte 19 Shkurt 20150950 am brbrAdmir Tafili flet per 8220Panorama8221 nga burgu ku po vuan denimin Nese do jepja urdhra per vrasje do i jepja per hasmit e mi Admir Tafili i perfolur se fundmi si personi qe jepte urdhra nga burgu per te dyshuarit si vrases me pagese Kristi Pin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.940Z

"Nuk është aq i rrezikshëm sa ta lidhin me zinxhirë"

Familja e Aldo Bares jeton në një pallat katërkatësh, ngjitur me Komisariatin e Policisë së Lushnjës. Kati i dytë dhe i tretë i pallatit janë në pronësi të familjarëve të Aldo Bares, ose Alfred Shkurtit. Në sheshin përpara pallatit dallon garazhet që administroheshin nga banda dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama