Rezultate te kerkimit per termin: +Alfredo +James +Pacino

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.465Z

Al Pacino në rolin e Doktor vdekjes

Më 25 prill Al Pacino mbush 70 vjeç dhe nuk ka ndërmend të dalë në pension apo t’i dedikohet filmave më pak impenjativë. I lindur në Harlem nga prindër siçilianë, Alfredo James Pacino, do të debutojë nesër në HBO në “You don't know Jack” me Susan Sarand

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama