Rezultate te kerkimit per termin: +Algertin

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] algertin / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
Goditi me sëpatë nusen e xhaxhait, arrestohet 32-vjeçari
  • 2018-10-12

Goditi me sëpatë nusen e xhaxhait, arrestohet 32-vjeçari

Dhunoi rëndë nusen e xhaxhait, së bashku me të atin dhe të vëllanë, policia arreston 32-vjeçarin Algert Koleci 32 vjeç, banues në Armatë, Manëz. Ngjarja ka ndodhur më 23 shtator 2018, ku Medi Koleci së bashku me dy djemtë Algertin dhe Admirin dhunuan duke goditur me sëpatë kunatën

Më fal, Algert!
  • 2012-07-08

Më fal, Algert!

EDMOND TUPJA Kur në datën 24 janar të këtij viti mësova nga shtypi i përditshëm se Algert K., njëri nga ish-studentët e mi më të edukuar, më të zgjuar, më punëtorë e më seriozë të këtyre viteve të fundit në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja të UT, ishte arrestuar sepse, bashkë

No Pic available
  • 2009-02-26

"Si i shohim vip-at shqiptare"

Eshte njeriu me i perfolur mes personazheve vip dhe gazetareve te faqeve roze. Elbino Llalla jeton ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes dhe megjithate kjo nuk e pengon qe te furnizohet me lajme e thashetheme per vip-at, duke u bere dhe burim per faqe roze te shtypit shqiptar. Elbino Llalla permes revi