Rezultate te kerkimit per termin: +Algertin

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] algertin / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Më fal, Algert!
  • 2012-07-08

Më fal, Algert!

EDMOND TUPJA Kur në datën 24 janar të këtij viti mësova nga shtypi i përditshëm se Algert K., njëri nga ish-studentët e mi më të edukuar, më të zgjuar, më punëtorë e më seriozë të këtyre viteve të fundit në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja të UT, ishte arrestuar sepse, bashkë

No Pic available
  • 2009-02-26

"Si i shohim vip-at shqiptare"

Eshte njeriu me i perfolur mes personazheve vip dhe gazetareve te faqeve roze. Elbino Llalla jeton ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes dhe megjithate kjo nuk e pengon qe te furnizohet me lajme e thashetheme per vip-at, duke u bere dhe burim per faqe roze te shtypit shqiptar. Elbino Llalla permes revi