Rezultate te kerkimit per termin: +Ali +Demit

Total: 398
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.770Z

Kanabis & heroinë, pranga dy shpërndarësve të “Ali Demit”

Tiranë- Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga dy persona gjatë ditës së djeshme, të cilët akuzohen për shitje të lëndëve narkotike. Sipas burimeve zyrtare nga ky institucion, mësohet se arrestimi i dy personave është bërë në kuadër një të procedimi 6-mujor. Mësohet se të ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.512Z

Vetëdorëzohet, autori i vrasjes së "Ali Demit"

Erjon Durdaj, akuzohet se vrau me thikë Fatjon Celën javën e kaluar dhe plagosi dy vëllezër TIRANË - Vetëdorëzohet në Polici Erjon Duda, autori i dyshuar për vrasjen me thikë të Fatjon Çelës dhe plagosjes së dy vëllezërve Allmuça, ngjarje kjo e ndodhur një javë më parë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.294Z

Të burgosurit e Fushë-Krujës fitojnënë futboll ndaj atyre të “Ali Demit”

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FUSHE-KRUJE- Të burgosurit e burgut të Fushë-Krujës janë bërë pjesë e “Kampionatit të Futbollit në IEVPenale” në të gjithë vendin. Sot ata kanë luajtur një ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.424Z

Basha: "Ali Demit" do t'i rikthej shkelqimin Luljeta Ndoka

Lagja "Ali Demi" ndonese nje nder lagjet me te vjetra e me ne emer te kryeqytetit, eshte kthyer ne nje zone te harruar. Mungesa e investimeve ka bere qe pothuaj te gjithe banoret te vuajne mungesen e infrastruktures se domosdoshme, e ndersa nuk behet fjale per ndonje qender aktivitetesh "luksi". Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.416Z

PS, sulme diktatoriale ndaj familjeve që jetojnë në ambientet e ish markatës në zonën e Ali Demit- PD në mbrojtje të banorëve

Mima: Ish- Markata në “Ali Demi” në proces privatizimi, askush s’do i nxjerrë familjarët nga ndërtesaPartia Demokratike garanton banorët në ambientet e ish-markatës së vjetër në zonën e Ali Demit, se askush nuk do t’i nxjerrë ata nga shtëpitë e tyre dhe se godi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.211Z

Fushata, Basha te "Ali Demi": Shqetësimet tuaja, prioritet i imi

TIRANE-  Kandidati i Partisë Demokratike për kreun e Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, ka premtuar krijimin e vendeve të reja të punës dhe mbrojtjen e konsumatorit nga çmimet abuzive.Teksa prezantonte kandidatin për kryetar të njësisë bashkiake nr.1 në zonën e “Ali Demit&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.417Z

Basha në lagjen “Ali Demi”, premtimet e mia për ju!

Kandidati i PD-së për Bashkinë e Tiranës Lulëzim Basha është takuar me banorët e Ali Demit ku ka premtuar për hapje vende të reja të punës, përmirësim të infrastrukturës si dhe ndërhyrje në shtëpitë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama