Rezultate te kerkimit per termin: +Alianz +Arena

Meta: total 251 / total_found 251 / time 0.000 / keyword[0] alianz / docs[0] 271 / hits[0] 290 / keyword[1] arena / docs[1] 5303 / hits[1] 6578 /
Gjermani, Bayerni i përgjigjet me 4 gola Dortmundit! (Video)
  • 2019-01-27

Gjermani, Bayerni i përgjigjet me 4 gola Dortmundit! (Video)

Bayern Munich i kundëpërgjigjet me një poker golash Dortmundit që të shtunën mposhti 5-1 Hannover 96. Për ta shkurtuar sërish në 6 pikë diferencën me verdhezinjtë kryesues në renditjen e Bundesligës, kampionët e Gjermanisë kaluan lehtësisht me rezultatin 4-1 Shtutgartin në Alianz A

Kovac nën akuzë, veteranët e Bayernit nuk e duan
  • 2018-11-06

Kovac nën akuzë, veteranët e Bayernit nuk e duan

Nuk janë ditë të mira për Bayern Munich, ecuria e keqe e bavarezëve, që gjenden të tretët në klasifikim, katër pikë pas Dortmundit kryesues, ka rritur pakënaqësitë ndaj Niko Kovac. Kampionët e Gjermanisë, shkojnë në klasiken e fundjavës me verdhezinjtë duke i shikuar rivalët ng

Bayern përmbys Leverkusen dhe kryeson i vetëm
  • 2018-09-15

Bayern përmbys Leverkusen dhe kryeson i vetëm

3 ndeshje dhe 3 fitore për Bayern Munich. Start më të mirë për Niko Kovac në stolin e bavarezëve nuk mund të kishte. Në javën e 3-të, kampionët në fuqi të Gjermanisë mposhtën 3-1 Bayer Leverkusenin në Alianz Arena duke thelluar krizën e aspirinave. Avantazhit provizor të miqëve

Bayerni futet në mes, Juventusi mund të humbasë Emre Can
  • 2018-04-19

Bayerni futet në mes, Juventusi mund të humbasë Emre Can

Mbetet akoma për tu përcaktuar e ardhmja e Emre Can, Juventusi është në pole-position për të firmosur me mesfushorin e kombëtares gjermane i cili është në skadencë kontrate me Liverpoolin. Në mes është futur Bayern Munich. Kampionët e Gjermanisë janë futur në mes dhe kërkojnë t

Bayerni nuk toleron, fitore me goleadë ndaj Gladbach
  • 2018-04-15

Bayerni nuk toleron, fitore me goleadë ndaj Gladbach

Bayern Munich nuk lë asgjë për rivalët në Bundesligë. Edhe pse është shpallur matematikisht kampione, skuadra e Jupp Heynckes vazhdon të fitojë dhe e bën këtë me goleadë. Në Alianz Arena, bavarezët mposhtën 5-1 me përmbysje Borussia Moenchengladbach. Goli i shpejtë i zviceranit Jo

Bayern Munchen rikthehet te fitorja
  • 2017-09-16

Bayern Munchen rikthehet te fitorja

Bayerni i Carlo Ancelottit nuk gabon dy herë radhazi. Humbja e para 1-jave me Hoffenheim, tashmë ngjan me një mirazh sepse bavarezët pas Anderlechtit në Champions kaluan lehtësisht  edhe Mainz 05 duke u rikthyer te fitorja në kampionat dhe duke u ngjitur në kuotën e 9 pikëve pas 4 raundev

Verratti, pasuesi i Alonsos te B. Munich
  • 2017-04-17

Verratti, pasuesi i Alonsos te B. Munich

Bayerni në kërkim të zëvendësit të Xabi Alonsos. Mesfushori spanjoll ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli në fund të këtij sezoni dhe drejtuesit e klubit bavarez kanë nisur nga puna për të gjetur pasuesin ideal të ish lojtarit të përfaqësues La Roja. Carlo Ancelotti trajneri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama