Rezultate te kerkimit per termin: +Alizoti

Meta: total 444 / total_found 444 / time 0.000 / keyword[0] alizoti / docs[0] 444 / hits[0] 811 /
No Pic available
  • 2017-05-15

Ngjela: Nëse SHBA ka kryeministrin me vete nuk shqetësohen për të tjerët

Duke komentuar vizitën e zv/ndihmës Sekretarin amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela i ftuar në “Tonight Ilva Tare” në Ora News, thotë se vizita e tij është presion dhe se demokratët nuk do ta përballojnë dot. Tomor Alizoti nga

No Pic available
  • 2017-05-15

Alizoti: Zyrtari i lartë i SHBA-ve, Brian Yee pjesë e lobeve të Sorosit

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike Tomor Alizoti i ftuar në Tonight Ilva Tare në Ora News thotë se edhe ndihmës/sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, është pjesë e lobeve të Sorosit. Pjesë nga deklaratat: Alizoti: Pse Edi Rama bëri atë deklaratë n

No Pic available
  • 2017-05-15

Ngjela: Synimi i SHBA-ve në Shqipëri si me Gjermaninë dhe Japoninë

Kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela i ftuar në Tonight Ilva Tare në Ora News, tregon synimet e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri. Ngjela: Ata duan që të ristrukturojnë Shqipërinë si shtet kryesor, kanë krijuar shtetin në Kosovë. Ai sot në çadër thoshte se

Ngjela: Protesta e PD për të mbrojtur Berishën
  • 2017-03-31

Ngjela: Protesta e PD për të mbrojtur Berishën

Protesta e opozitës ka hyrë në ditën e 41 të saj dhe sa më shumë nga çadra këmbëngulet në qëndrimin për qeveri teknike si kusht për zgjedhjet, duket se aq më të shumtë bëhen zërat kundër. E fundit ishte rezoluta e Partive Popullore Europiane. Nga 19 pikat e rezolutës duket se dy

No Pic available
  • 2017-03-15

Alizoti: Ja kush janë ndërkombëtarët që mbështesin protestën e opozitës

Anëtari i Kryesisë së PD, Tomor Alizoti, ka sqaruar në Ora News mmbështetjen ndërkombëtare ndaj protestës së opozitës, të cilës kryedemokrati Basha i referohet pothuajse në çdo fjalim të tij nga çadra e lirisë. Alizoti: Ndërkombëtarët nuk janë vetëm ata që janë në Tiranë, p

No Pic available
  • 2017-02-16

Vdes nga ataku ne zemër ish-Prefekti i Durrësit, Genci Alizoti

Ka ndërruar jetë ish-Prefekti i Durrësit Genci Alizoti. 50-vjeçari  ka ndërruar jetë paraditen e sotme dhe dyshohet se shkak ka qenë ataku kardiak. Pozicioni i fundit zyrtar që ka mbajtur Alizoti ka qenë drejtori i hekurudhës, por që dha dorëheqje pak muaj më parë pas një skandal

Ndahet nga jeta Genc Alizoti, ish- drejtori i Hekurudhave
  • 2017-02-16

Ndahet nga jeta Genc Alizoti, ish- drejtori i Hekurudhave

Genc Alizoti, ish-drejtori i Hekurudhave në Durrës, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm. Alizoti ka mbajtur më parë edhe postin e Prefektit të qytetit të Durrësit. Ai u largua nga ky post në tetor 2016 nga Hekurudhat pas një skandali qe doli ne media. Alizoti 50-vjeç, vdiq sot në m