Rezultate te kerkimit per termin: +Alizotit

Meta: total 52 / total_found 52 / time 0.000 / keyword[0] alizotit / docs[0] 52 / hits[0] 82 /
Ilir Dashi emërohet kreu i Hekurudhave në vend të Alizotit
  • 2016-10-31

Ilir Dashi emërohet kreu i Hekurudhave në vend të Alizotit

Ilir Dashi është emëruar kreu i përgjithshëm i Hekurudhave në vend të Genc Alizotit, i cili u dorëhoq pak ditë më parë nga ky post. Ilir Dashi ka mbajtur me herët postin e kreut të qendrës spitalore Nënë Tereza dhe atë të kryetarit të LSI për Tiranën. Genc Alizoti, gjithashtu p

Ish-kreu i QSUT Ilir Dashi emerohet drejtori i ri i Hekurudhave
  • 2016-10-31

Ish-kreu i QSUT Ilir Dashi emerohet drejtori i ri i Hekurudhave

Transmetuar me 31102016 - 1122 Ilir Dashi eshte emeruar drejtori i pergjithshem i Hekuradhave Dashi me heret ka mbajtur pozicionin e drejtorit te Qendres Spitalore Universitare Tiranebr br Emerimi i tij vjen pas doreheqjes se Genc Alizotit i cili tha se la

Skandali seksual, kush ia bëri videon intime ish-kreut të Hekurudhave? Hakmarrje apo
  • 2016-10-12

Skandali seksual, kush ia bëri videon intime ish-kreut të Hekurudhave? Hakmarrje apo

Pas dorëheqjes së Genc Alizotit, aktualisht drejtimin e Hekurudhave Shqiptare po e mbajnë nëndrejtorët e saj. Gjendja e kësaj ndërmarrjeje prej kohësh është shumë e rëndë, duke bërë që sot të ketë vetëm disa linja udhëtarësh apo mallrash ende në funksion. Mes tyre është aj

Savra mon amour!
  • 2016-08-26

Savra mon amour!

Vendi ku u bashkuan në internim familjet e pesë kryeministrave shqiptarë: Koço Kotës, Fejzi Alizotit, Mehdi Frashërit, Mustafa Merlikës dhe Fiqiri Dines Nga Jozef Radi Do të përpiqem ta çvesh veten prej emocioneve, për të dëshmuar të vërtetën që ka lindur bashkë me mua, mbi at p

U ngritën këmbët, ti bien kokës
  • 2016-08-26

U ngritën këmbët, ti bien kokës

Nga Enkel Demi Savra është një katund në Myzeqe, i cili u ngrit nga asgjëja, me qëllimin e vetëm për të themeluar një kamp internimi mes një moçali, ku të grinte mushkonja, uji qe i ndotur, ndërsa në barakat e drurit ishte pothuaj e pamundur të jetoje nga brejtësit, lagështia,

Rrugëtim në Janinë: Epiri bashkohet nga turizmi kulturor
  • 2016-03-09

Rrugëtim në Janinë: Epiri bashkohet nga turizmi kulturor

Ndasitë i përkasin së shkuarës. Tashmë duket e rëndësishme për një Shqipëri që vitet e fundit po shndërrohet në një destinacion të preferuar për turistët europiane nga të dyja kahet- lindore e perëndimore- dhe Greqia, e cila i ka mbështetur fort shtyllat e ekonomisë mbi turizmi

Aksidentet e shpeshta hekurudhoreAlizoti: Problem janë mbikalimet
  • 2014-10-21

Aksidentet e shpeshta hekurudhoreAlizoti: Problem janë mbikalimet

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Ja si janë braktisur postblloqet TIRANE- Një ditë pas kronikës së transmetuar nga A1 Report lidhur me mbikalimet hekurudhore, keqmenaxhimi I të cilave po rrezikojn jetën e kalimtarëve