Rezultate te kerkimit per termin: +Alket +Arapi

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.000 / keyword[0] alket / docs[0] 1195 / hits[0] 2650 / keyword[1] arapi / docs[1] 3370 / hits[1] 5137 /
No Pic available
  • 2019-02-15

Vrau gruan prej xhelozisë, Gjykata lë në burg gardistin

  Ka nisur seanca gjyqësore për gardistin Alekt Arapin, i cili tre ditë më parë vrau gruan e tij me armën e shërbimit. Prokurori i Besnik Muçi ka kërkuar që seanca gjyqësore të zhvillohet me dyer të mbyllura. Si ndodhi ngjarja Mëngjesin e 12 janarit, në lagjen Allias të Tiranës

Krim i rëndë në familje, gardisti vret gruan me armën e shërbimit
  • 2019-02-12

Krim i rëndë në familje, gardisti vret gruan me armën e shërbimit

Shënohet një tjetër krim në familje. Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë gruan me armë e shërbimit. Autori është Alket Arapi 44-vjeç, ndërsa viktima është 36 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e çiftit në Allias, ndërsa punonjësi i gardës Alk

Ministrja Gjonaj kërkon shkarkimin e hetim për dy gjyqtarë
  • 2018-01-12

Ministrja Gjonaj kërkon shkarkimin e hetim për dy gjyqtarë

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka depozituar në KLD 2 kërkesa, përmes të cilave kërkon shkarkimin nga detyra të gjyqtarit Petraq Curri të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës si dhe fillimin e hetimit disiplinor ndaj gjyqtares Enkeleida Hoxha të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-04-30

Lista zyrtare e kandidatëve të PS për deputetë: Emrat sipas qarqeve

Kryesia e Partisë Socialiste ka zyrtarizuar sonte listat e kandidatëve për deputetë në qarqet e vendit për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit. Ministrja Mimi Kodheli ishte e para që prezantoi listën katër emërore për qarkun e Kukësit, të cilën do ta kryesojë vetë. Pas saj vijuan

LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve
  • 2016-01-30

LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve

Ministria e Financave, 15 ditë pas hedhjes së shortit për "Lojën Promocionale të Kuponit Tatimor", ka s'kualifikuar fituesit që nuk plotësonin kushtet për pjesëmarrjen në lojë. Edhe pse ishte i çuditshëm fakti që persona që nuk plotësonin kushtet dhe nga vetëdeklarimi, ata u futën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama