Rezultate te kerkimit per termin: +Alketa +Nushi

Meta: total 67 / total_found 67 / time 0.041 / keyword[0] alketa / docs[0] 1188 / hits[0] 2028 / keyword[1] nushi / docs[1] 1018 / hits[1] 1572 /
Studentët kundër pedagogëve të korruptuar. Kush është Il Padrino? (Foto)
  • 2018-12-09

Studentët kundër pedagogëve të korruptuar. Kush është Il Padrino? (Foto)

Protesta studentore ka vijuar edhe të dielën, me qindra të rinj që frekuentojnë universitetet publike, të cilët janë mbledhur para godinës së Ministrisë së Arsimit për të kërkuar përmbushjen e 8 kushteve që i kanë vendosur shefes së këtij dikasteri Lindita Nikolla. E teksa protes

No Pic available
  • 2018-03-31

Rruga e Kombit, Prokuroria: Do ti gjejmë autorët e shkaktarët e dhunës

Kryengritja kuksiane në Rrugën e Kombit, ku tashmë kanë mbetur vetëm rrënojat e atyre që duhet të ishin sportelet ku do të paguhej, teksa 5 euro, kaq shumë e kundërshtuar, ka sjellë edhe një reagim të ashpër nga Prokuroria e Përgjithshme, Në një deklaratë të organit të akuzës t

Lëvizjet në Prokurori, Arta Marku largon njerëzit e Llallës
  • 2018-01-09

Lëvizjet në Prokurori, Arta Marku largon njerëzit e Llallës

Largimet: Dritan Gina largohet nga drejtimi i prokurorisë Elbasan Pali Decolli largohet nga drejtimi i prokurorisë Fier Artur Ismaiukaj largohet nga drejtimi i prokurorisë Kukës Agron Gjana largohet nga drejtimi i prokurorisë Durres Marrin drejtimin: Ardian Nezha caktohet për drejtimin e pro

Skandali, Prokuroria pushon hetimet, policia e arreston pas 1 muaji
  • 2017-12-26

Skandali, Prokuroria pushon hetimet, policia e arreston pas 1 muaji

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së martës rastin e një skandali që ka ndodhur në Prokurorinë e Matit. Edhe pse qytetari është vetëparaqitur në prokurori, ku është marrë në pyetje një ditë pas daljes së urdhërit të ndalimit, askush nuk e arreston. Qytetari arrestohet një muaj pasi

Asambleja e re: Mbetet jashtë grupi i Blushit
  • 2016-03-21

Asambleja e re: Mbetet jashtë grupi i Blushit

Në listën e fituesve bien në sy shumë zëvendësministra dhe drejtorë të lartë të administratës shtetërore. Votohet edhe Kokëdhima, i cili mandatin e deputetit e ka në Kushtetuese. Emrat e mbështetësve të Blushit që mbeten jashtë Asamblesë Socialiste Një ditë pas Kongresit, Part

PS zgjedh 174 anëtarë të Asamblesë, mes tyre 4 zv.ministra e drejtorë
  • 2016-03-21

PS zgjedh 174 anëtarë të Asamblesë, mes tyre 4 zv.ministra e drejtorë

Në listën me 174 anëtarë janë edhe disa zv.ministra, drejtorë të rëndësishëm në Tiranë apo dhe emra të njohur që dikur kanë qenë në lista të lëvizjes “Mjaft” Zëvendësministrat – Anëtarë janë edhe Alfred Dalipi, zv.ministër i Zhvillimit Urban, Arbian Maznik

No Pic available
  • 2016-03-20

Ja emrat Asamblesë Kombëtare PS. Pjesë e saj Bukurosh Stafa, votohet dhe Kokëdhima

Delegatët e Kongresit kanë zgjedhur me votë 174 anëtarët e Asamblesë kombëtarë të PS, e cila pritet të konstituohet brenda dy muajsh. Blendi Klosi, i cili ka mbatjur detyrën e sekretarit Organizativ, tha se procesi ishte transparent dhe demokratik. Ai lexoi 174 emrat e përzgjedhur, ku ra