Rezultate te kerkimit per termin: +Allahut

Total: 786
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.310Z

VIDEO/ Kur Elhaida Dani i këndonte Allahut me shami në kokë

Elhaida ishte një nga këngëtaret me veshjen më provokuese në Eurovizion. Por, duket se ajo është një besimtare e rregullt myslimane. Në web po qarkullon një video, ku ajo dy vite më parë i këndonte Allahut, ndërsa mbante edhe shami.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.624Z

Fitorja e Allahut shumë afër, Perëndimi të përgatitet për mësymjen islamike

Mirë se vini në Belgjistan. Në Belgjikë islamikët janë ende në minorancë, por në Bruksel janë komuniteti fetar më i madh. Aktualisht myslimanët janë çereku i popullsisë në Bruksel dhe demografët thonë se brenda 20 vjetësh do bëhen mazhoranca absolute. Grupi më i flaktë mysl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.186Z

Emaili/ Kërcënohet Saimir Tahiri:Tani e keni radhën ju, do gjunjëzoheni para Allahut

Një email kërcënues ka ardhur paraditen e sotme në adresën e emailit të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Në të thuhet se radhën e ka Shqipëria për tu goditur. Tani e keni radhën ju. Filloi lufta e shenjtë ndaj atyre që janë përfshirë në luftën kudra Shtetit Islamik. Do d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.685Z

Xhihadistëve shqiptarë në shërbim të Allahut , apo të agjenturave të huaja !

Nga Asllan Dibrani   Burimet informative lokale dhe  ndërkombëtare japin informata se shqiptarët po vdesin dhe vriten  në luftën e Sirisë. Nga burimet diplomatike janë identifikuar pos vendaseve nga Shqipëria, Kosova dhe shtetet ballkanike ku jetojnë shqiptarët, viktimë e propa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.096Z

Me vullnetin e Allahut u rikthyem në botën myslimane Letra e Berishës në 92

Në 1992, emiri i Kuvajit i dërgonte ftesë Berishës për të vizituar vendin e tij. Përgjigja e Prof.Dr.Berishës botuar sot nga DITA është më shumë se entuziaste. Pasi e quan Kuvajtin vend mik e vlla, ish-Presidenti shton: Pas një periudhe të errët të historisë së tij nën regjimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.473Z

I dërguari i Allahut, Lulëzim Bashës!

Nga Mero Baze   Ka një arsye të fortë përse partia e Familjes Berisha është e detyruar të shkojë drejt një partie me orientim fetar. Nuk është vetëm përkushtimi hipokrit i fëmijëve të Berishës si besimtarë myslimanë të devotshëm. Nuk janë lidhjet e tyre me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.301Z

I dërguari i Allahut në Vlorë, i ati: Ka 6 vjet me depresion

Foto 1 nga 2 Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi dje që Dijar Xhema, kosovari që terrorizoi Vlorën me aktet e dhunës në qytet dhe tentativat për pengmarrje si "I dërguari i Allahut", të shtrohet detyrimisht në Psikiatri. Babai i tij deklaroi dje në dalje të Gjykatës se djali i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama