Rezultate te kerkimit per termin: +Allegri

Total: 1087
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.984Z

Allegri favorizon Juventusin

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri ka theksuar se Juventusi është favorit për të fituar Scudetton më 2012-13 por insistoi se gjithçka mund të ndodh në futboll. Gjiganti torinez triumfoi edicionin e kaluar duke përfunduar para Rossonerëve. Allegri shpreson se skuadra e tij mund të b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.553Z

Allegri nuk rrezikon

Pozita e parë e humbur, por nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani vazhdon të mbajë qëndrim pozitiv. Zyrtari i lartë i Rossonerëve ka mohuar spekulimet se trajneri Massimiliano Allegri rrezikon të shkarkohet nëse skuadra nuk e mbron titullin e kampionit në Serie A. “Kam lexuar në ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.163Z

Allegri: Startoi me Kakan

Masimilliano Allegri i ka hequr dilemat për formacionin e Milanit në ndeshjen e radhës ndaj Torinos. Edhe pse flitej se Kaka do të startoi nga banka rezervë në këtë ndeshje, Allegri e ka mohuar një gjë të tillë. "Kaka do të luaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.704Z

Juventus Allegri zevendeson Conten

Massimiliano Allegri do të jetë trajneri i ri i Juventusit. Ish-tekniku i Milanit ka gjetur marrëveshjen me drejtuesit bardhezi dhe do të marrë vendin e lënë bosh nga Antonio Conte. Zyrtarizimi ka ardhur nëpërmjet një komunikate të post

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.325Z

Berlusconi rikonfirmon Allegri-n

Masimiliano Allegri do të qëndrojë në pankinën e Milanit. Është vetë presidenti i kuqezinjve, Silvio Berlusconi që deklaron se shumë shpejt do të vijë firma e trajnerit italian në kontratën e re duke hedhur poshtë zërat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.413Z

Allegri kërkon përforcime

Massimiliano Allegri ka filluar ta ndiejë mungesën e largimit të Zlatan Ibrahimovicit dhe Thiago Silvës. Trajneri italian thotë se Milani përfitoi para të majme, por që tash kërkon përforcime, për t’i zëvendësuar dy yjet e ekipit. “Ata shkuan. Të mos punosh me dy lojtarë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.614Z

Paqe Allegri-Inzaghi

Një ditë pas zënkës, dy trajnerët e Milanit, Allegri i skuadrës së parë dhe Inzaghi i skuadrave zinxhir, u thërritën për të vendosur paqe në zyrat qendrore të kuqezinjve në rrugën Turati. Të dy protagonist&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama