Rezultate te kerkimit per termin: +Allegrit

Total: 359
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.120Z

Ja vendimi i fundit i Allegrit

Darka mes Berlusconit, Gallianit dhe Allegrit ka sjellur vendimin e fundit të skuadrës së Milanit për të ardhmen e trajnerit. Në takimin trepalësh është vendosur që Allegri të jetë trajner i skuadrës së Milanit edhe edicionin e ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.086Z

Video e vajzës së Allegrit trondit Juventus

Pati një "boom" klikimesh videoparodia për Max Allegri, trajnerin e Juventus, por pas disa orësh ajo u hoq nga rrjetet sociale. Në të merrte pjesë edhe vajza e Allegrit, Valentina. Komiku Edoardo Mecca tha se ishte i detyruar ta hiqte videon pasi nuk ishte pëlqyer nga zyrtarët e Juventus.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.846Z

Rijkaard zëvendësues i Allegrit?

E ardhmja e Masimiliano Allegrit në krye të Milanit është vë seriozisht në dyshim. Disfata e mbrëmshme e ‘rossonerëve’ ndaj Malagës, duket se do të sjell ndryshime në shtabin teknik të skuadrës nga “San Siro”.“Tuttosport” të enjten raporton se Frank Rijkaa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.639Z

Sneijder, ëndrra e Allegrit

Wesley Sneijder do të vijojë të mbetet në ëndrrat e Masimiliano Allegrit sepse një transferim i fantazistit te Juventusi duket i pamundur. Mesfushori holandez prej kohësh ndiqet nga bardhezinjtë, por vetë futbollisti bën të ditur se më parë do të qetësohet dhe do të shijojë pushime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.608Z

Maldini përkrah emërimin e Allegrit

Mbrojtësi legjendar i Milanit, Paolo Maldini, ka mbështetur emërimin e Massimiliano Allegrit si trajner të kuqezinjve. Ish-bosi i Cagliarit po spekulohet se mund të jetë trajner i ri i Milanit, ndërsa këtë opsion e përkrah Maldini. "Nuk është ende zyrtare, por nuk do të ishte be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.489Z

Goli i Kakas, fundi i Allegrit

Milani nuk ka arritur më shumë se një barazim në derbin me Lazion. 1 me 1 ka qenë rezultati i kësaj ndeshje. Leite Kaka shënoi golin e parë në ndeshje në minutën e 54. Fitoren Milanit i'a mohoj mbrojtësi Ciani i cili barazoi për 1 me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.338Z

Flet Antonio Conte, për sukseset e Allegrit

Antonio Conte ka folur për herë të parë për të arriturat e pasardhësit të tij te Juventusi, Masimiliano Allegri. Conte e ka lëvduar punën e madhe të Allegrit të cilin e quan si njeriun më meritor për këtë sukses. "U

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama