Rezultate te kerkimit per termin: +Allias

Meta: total 443 / total_found 443 / time 0.000 / keyword[0] allias / docs[0] 443 / hits[0] 572 /
No Pic available
  • 2019-02-15

Vrau gruan prej xhelozisë, Gjykata lë në burg gardistin

  Ka nisur seanca gjyqësore për gardistin Alekt Arapin, i cili tre ditë më parë vrau gruan e tij me armën e shërbimit. Prokurori i Besnik Muçi ka kërkuar që seanca gjyqësore të zhvillohet me dyer të mbyllura. Si ndodhi ngjarja Mëngjesin e 12 janarit, në lagjen Allias të Tiranës

Krimi në Tiranë, ja kush është gardisti që vrau gruan (Foto)
  • 2019-02-12

Krimi në Tiranë, ja kush është gardisti që vrau gruan (Foto)

Një tjetër grua ka humbur jetën, e vrarë tragjikisht nga bashkëshorti i saj. Mësohet se viktimë ka mbetur Ervilma Seferaj 36 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit në banesën e tyre në Allias. Pas ngjarjes, 44-vjeçari Alket Arapaj është arrestuar menjëherë nga sh

Krim i rëndë në familje, gardisti vret gruan me armën e shërbimit
  • 2019-02-12

Krim i rëndë në familje, gardisti vret gruan me armën e shërbimit

Shënohet një tjetër krim në familje. Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë gruan me armë e shërbimit. Autori është Alket Arapi 44-vjeç, ndërsa viktima është 36 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e çiftit në Allias, ndërsa punonjësi i gardës Alk

No Pic available
  • 2019-01-19

I arrestuari i bandës së Avdylajve kishte një rol të rëndësishëm

Zbardhet roli që kishte Hekuran Hoxha, 48-vjeçari i vënë në pranga mbrëmjen e sotme në bandën e Avdylajve. Panorama raporton se ai akuzohet për laboratorin e heroinës që u zbulua në Brenog të Hasit. Në dosjen e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, së operacioni Vol-Vo 4, renditen të

Rama inspekton qendrën shëndetsore Nr.10: Derën e paskan bërë për Braçen!
  • 2019-01-07

Rama inspekton qendrën shëndetsore Nr.10: Derën e paskan bërë për Braçen!

Qendra Shëndetësore Nr. 10 në kryeqytet është inspektuar sot nga kryeministri Edi Rama, i cili shpjegon në Facebook se ajo është një ndër 80 Qendrat Shëndetësore të rindërtuara me themel, në vazhdën e projektit të  300 qendrave moderne shëndetësore në vend. Duke vlerësuar se ku

Shpërndanin heroinë në zonën e 21 Dhjetorit, në pranga dy persona (Video)
  • 2018-11-16

Shpërndanin heroinë në zonën e 21 Dhjetorit, në pranga dy persona (Video)

Finalizohet në Tiranë operacioni policor  CLEANER, ku janë arrestuar në flagrancë dy persona për shpërndarje heroine dhe armëmbajtje pa leje. Konkretisht kanë rënë në pranga shtetasit Ermal Demushi, 35 vjeç dhe Emirjon Doçi, 29 vjeç, banues në Allias,  Tiranë. Për këta dy person

Policia i gjen drogë në makinë, në pranga 25-vjeçari
  • 2018-11-12

Policia i gjen drogë në makinë, në pranga 25-vjeçari

Iu gjet dorgj në makinë, arrestohet nga policia e Beratit 25-vjeçari Virjon Cora, banues në Allias Tiranë. Sipas burimeve zyrtare, arrestimi i të riut  u krye pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij tip Benz ML iu gjet dhe sekuestrua një sasi e vogël lëndë narkotike e llo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama