Rezultate te kerkimit per termin: +Alliu

Meta: total 341 / total_found 341 / time 0.000 / keyword[0] alliu / docs[0] 341 / hits[0] 607 /
Veliaj nderon me Medaljen e Mirënjohjes boksierin Keta: Shembull për të rinjtë
  • 2017-11-24

Veliaj nderon me Medaljen e Mirënjohjes boksierin Keta: Shembull për të rinjtë

Kampioni i sapo shpallur i Gjermanisë në boks, Ferit Keta, i cili mban njëkohësisht edhe titullin kampion Europe në Kikboks, u nderua me Medaljen e Mirënjohjes nga kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. I shoqëruar edhe nga i vëllai dhe trajneri i tij, boksieri i mirënjohur Ismail

Veliaj nderon me Medaljen e Mirënjohjes boksierin kampion Ferit Keta
  • 2017-11-24

Veliaj nderon me Medaljen e Mirënjohjes boksierin kampion Ferit Keta

Veliaj: Mirënjohje për punën dhe sakrificat, një kampion i vërtetë dhe shembull për të rinjtë shqiptarë Kampioni i sapo shpallur i Gjermanisë në boks, Ferit Keta, i cili mban njëkohësisht edhe titullin kampion Europe në Kikboks, u nderua me Medaljen e Mirënjohjes nga kryetari i Bashk

No Pic available
  • 2017-10-08

Furtunë në Peqin, pezullohen 12 zyrtarë pas dhunës ndaj të dënuarit

Plot 12 zyrtarë në burgun e Peqinit përfshi dhe drejtorin e këtij institucioni janë pezulluar nga detyra dhe janë nën hetim për dhunën e ushtruar ndaj një të burgosuri në 30 shtator. Bëhet fjalë për të dënuarin Viktor Gushi, i cili po vuan dënimin në këtë burg pasi është shpal

Dhunuan barbarisht të dënuarin, pezullohen 12 punonjës burgu
  • 2017-10-08

Dhunuan barbarisht të dënuarin, pezullohen 12 punonjës burgu

Rreth 12 punonjës  në burgun e Peqinit përfshi dhe drejtorin e këtij institucioni janë pezulluar nga detyra dhe janë nën hetim për dhunën e ushtruar ndaj një të burgosuri në 30 shtator. Bëhet fjalë për të dënuarin Viktor Gushi, i cili po vuan dënimin në këtë burg pasi është s

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën
  • 2017-10-07

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën

Daja im, Besnik Sulku ishte betuar se do të marrte hak, sepse ka qenë shumë i lidhur me vëllain e tij, Durimin dhe e ka pasur pjesë të shpirtit. Kështu deklaroi dje në një intervistë për Gazeta Shqiptare, mbesa e Besnik Sulkut, Sara Alliu. Ajo pohon se konfliktet me familjen Doçi kanë

Historia e pallateve në qendër të Tiranës, pse u quajtën Shallvare. Aty ku Enveri dhe Zogu ndiqnin garat me kuaj
  • 2017-10-06

Historia e pallateve në qendër të Tiranës, pse u quajtën Shallvare. Aty ku Enveri dhe Zogu ndiqnin garat me kuaj

NGA UVIL ZAJMI Përveç vendalinjve, janë të paktë ata që e dinë se përse një nga zonat më të njohura në qendër të kryeqytetit quhen pikërisht “Shallvare”. E konsideruar si një pikë orientimi, “Shallvaret” kanë ruajtur këtë emër pavarësisht sistemeve që k

No Pic available
  • 2017-06-08

Helmimi masiv në Dibër, policia nis hetimet për të përcaktuar shkaqet

Policia e Dibrës nis hetimet për rastin e helmimit të 100 personave të këtë qytet, mes tyre edhe fëmijë. Në një njoftim për mediat, uniformat blu bëjnë me dije se kanë marrë njoftim për një fluks personash të paraqitur ditët e fundit  në urgjencën e spitalit Rajonal Peshkop