Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Dardhes

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] altin / docs[0] 9202 / hits[0] 14619 / keyword[1] dardhes / docs[1] 117 / hits[1] 162 /
Emri/ Arrestohet në Bari tmerri i Beratit, vrau 4 persona në 1998
  • 2017-10-03

Emri/ Arrestohet në Bari tmerri i Beratit, vrau 4 persona në 1998

Pas një kohe në arrati, policia italiane ka arrestuar një shqiptar të kërkuar për vrasje të katërfishtë. Mediat italiane raportojnë se në pranga është vënë shqiptari 40-vjecar, Gezim Kasemi, lindur në Berat. Kasemi, ne Shqiperi ne ate kohe cilesohej si ushtar i Altin Dardhes, i njohu

No Pic available
  • 2011-11-25

Goditet rrjeti nderkombetar i droges Shqiperi Greqi Irlande sekuestrohen 241 kg kanabis

Bien ne pranga kengetari grek nje shtetas shqiptar dhe nje irlandez 241 kilograme kanabis dhe tre te arrestuar ka qene rezultati i operacionit antidroge te organizuar nga policia e Igumenices. Uniformat blu kane goditur diten e djeshme nje rrjet te trafikim

No Pic available
  • 2011-02-24

Denohet me 25 vite burg ushtari i Altin Dardhes

TIRAN- Gjykates se Shkalles se Pare ne kryeqytet iu deshen 13 seanca gjyqesore per tu bindur se i pandehuri i ekstraduar nga Italia Gezim Kasemi eshte bashkautore me te ndjerin Altin Dardha per vrasjen e kater personave dhe plagosjen e dy te tjereve pasditen e 25 shkurtit te vitit 1998 ne qender te

No Pic available
  • 2010-04-13

Apeli, burg perjete Kastriot Jaupajt

Vlore- Ekzekutori i majorit te policise kriminale Ilir Ngresi do te mbetet ne burgim te perjetshem. Kastriot Jaupaj, i njohur si i forti i Beratit gjate viteve 1997-2002, si pjese e bandes se Altin Dardhes, nuk ka marre asnje "pike meshire" nga Gjykata e Apelit Vlore diten e djeshme. Edhe Shkalla e

No Pic available
  • 2009-04-22

"Ushtari" i Altin Dardhes, rrezikon 25 vjet burg

Tirane- "Ushtari" i Altin Dardhes rrezikon denimin e tij me 25 vjet burg. Dje prokurori i ceshtjes Tasim Puci, i ka kerkuar trupit gjykues te kryesuar nga gjyqtari Gerd Hoxha, shpalljen fajtor te te pandehurit Gezim Kasemi dhe denimin e tij nga gjykata. Sipas akuzes i pandehuri, akuzohet per veprat

No Pic available
  • 2009-04-15

"Kasemi, ne makine e Altin Dardhes"

Tirane- I cilesuari si ushtari i Altin Dardhes, Gezim Kasemi eshte pare ne nje automjet tip "Ford fiorano" me ish te rrezikshmin e Beratit. Nje deshmitar i thirrur nga ana e mbrojtjes, Rifat Torraj, ka shpjeguar dje se i pandehuri ka qene i gjakosur kur e ka pare ne automjetin qe levizte ish i forti

No Pic available
  • 2009-04-03

Valute false, tre ne pranga

TIRANE - Tre te rinj jane vene ne pranga gjate nje aksioni blic te policise, zhvilluar mesditen e djeshme ne kryeqytet, pasi ishin duke thyer nje shume dollaresh te falsifikuara. Policia tha se, ka bllokuar 2 mije dollare amerikane dhe 1200 euro, qe dyshohet se jane false dhe me origjine nga Maqedon