Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Gjeka

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] altin / docs[0] 9202 / hits[0] 14619 / keyword[1] gjeka / docs[1] 258 / hits[1] 404 /
Vdekja e 21-vjeçares në Fier, mjekja pezullohet nga detyra
  • 2018-05-25

Vdekja e 21-vjeçares në Fier, mjekja pezullohet nga detyra

Pezullohet nga detyra mjekja e urgjencës së spitalit të Fierit, Ina Rruzhdija, pas vdekjes së 21-vjeçares Xhuljeta Gjeka. Pezullimi i saj është bërë me vendim gjykate, pas denoncimit nga familjarët e së ndjerës për mjekim të pakujdesshëm. Në dëshminë e tyre familjarët shprehen se

No Pic available
  • 2011-03-04

KQZ emëron 66 anëtarë të KZAZ-ve në vendet bosh të PS

SHKRUAN: Fejzi Braushi 03-03-2011 13:59PS e PBDNJ nuk paraqesin emrat e komisionerëve, KQZ i zëvendëson me persona jo politikë. Tani KZAZ-të mund të konstituohen dhe të nisin nga puna Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka dhënë fund pritjes për opozitën dhe ka emëruar dje 66 indivi

No Pic available
  • 2009-09-27

Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve

Universiteti i Korçës Cikli i Ulët ADA ÇELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU ALENDO MUSA MUSAKU ALKETA SHEFKI ÇERA ANISA HYSEN BEGO ANISA VILJAN DEDE ANJEZA NEBI MUÇAJ ARBEN GJERGJI BAZELLI ARJAN KOSTANDIN SUMBULLA ARME

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

No Pic available
  • 2009-06-27

Shqipëria në Lojërat Mesdhetare

Për vendin tonë kjo është hera e 7-të që merr pjesë në këtë kompeticion. Flamurmbajtësi shqiptar në ceremoninë e “Peskara 2009” është Erkand Qerimaj Shqipëria është një nga 23 vendet që laget nga ujërat e Mesdheut, që merr pjesë në Lojërat e 16-ta Mesdhetare, të cilat

No Pic available
  • 2009-02-25

Policia: Persona të papërgjegjshëm njoftuan për bombë të rreme në Shkodër

Shkodër – Policia e Shkodrës doli para pak minutash me një qëndrim zyrtar në lidhje me dyshimet për eksploziv pranë shkollës fetare dhe banesës së kryeparlamentares, duke thënë se “persona të papërgjegjshëm njoftuan për bombë të rreme”. Në deklaratën për media, Drejtoria

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx