Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Isaraj

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.247Z

Myftaraj: Arben Isaraj, drejtori hije që fshihet pas vëllait me rekorde kriminale

Drejtorët hije ishin në qendër të emisionit Ju flet Moska në Ora News të Kastriot Myftarajt. Sipas Myftarajt një nga këta drejtorë hije është edhe Arben Isaraj, drejtori i Përgjthshëm i Shërbimeve Rrugore në ministrinë e Energjitikës dhe Infrastrukturës, Sipas tij profesor pas prof

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.545Z

Vëllai iu arrestua për trafik droge, dorëhiqet drejtori i Transportit Rrugor

Dorëhiqet drejtori i Përgjithshëm i Transportit Rrugor, Arben Isaraj. Mësohet se dorëheqja e tij vjen pas arrestimit të të vëllait për “trafikim të armëve dhe municioneve” dhe “shpërndarje të lëndëve narkotike”. Në letrën drejtuar ministrit të Infrastruktur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.544Z

Tjetër arrestim, në pranga vëllai i Drejtorit të Transportit Rrugor (EMRI)

Në super aksionin që ngriti dje peshë vendin përveç arrestimeve të mësuara tashmë, policia ka vënë në pranga edhe një tjetër personazh të rëndësishëm në trafikun e narkotikëve. Mësohet se në pranga ka përfunduar vëllai i Arben Isarajt, Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.832Z

Dorëheqja e Arben Isarajt, drejtori i ri i patentave është Blendi Gonxhe

Në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor është emëruar Blendi Gonxhja, pasi ky post mbeti vakant pas dorëheqjes së Arben Isarajt. Isaraj dha dorëheqjen rreth një muaj më parë pas arrestimit të vëllait të tij për akuzën për trafik droge. Kujtojm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.769Z

Nipi i viktimës: Xhaxhain e gjeta të mbuluar në gërmadha

Fatjon Xhebrahimi tregon se të afërmit i gjeti të gjakosur, ndërsa xhaxhai dhe kushëriri kishin vdekur në vend TIRANE- Fajton Xhebrahimi, një nga nipërit e Xhevdet Xhebrahimit, një nga të vrarët e ngjarjes së djeshme, është një nga dëshmitarët e ngjarjes së djeshme, i cili rrëf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.405Z

Pasuria, te majtet nen hetim

Jo pak, por 166 zyrtare te larte te shtetit, u perzgjodhen dje per t'u hetuar imtesisht mbi pasurine e tyre te tundshme dhe te patundshme. Si dhe menyrat se si e kane siguruar ate. Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive (ILDKP), hodhi dje shortin e pervitshem per perzgjedhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.030Z

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama