Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Lalen

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.203Z

Duisburg shenjestron Lalen

MSV Duisburg interesohet per Altin Lalen. Skuadra e mirenjohur ne futbollin gjerman, e krijuar ne vitin 1902 dhe nje prej pjesemarreseve te para ne Bundeslige, kur ky kampionat u krijua ne vitin 1963, e shohin kapitenin e Kombetares shqiptare si nje prej perforcimeve nese sigurohet ngritja ne elite.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.089Z

Demtohet Altin Lala

Duket se ky sezon eshte i pafat per Altin Lalen. Kapiteni i kombetares eshte demtuar dhe eshte ne dyshim per per takimin e fundjaves. Jave e pafat edhe per futbollistin tjeter Parid Xhihani nderkohe qe mbas disa diteve eshte rikthyer Debatik Curri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.519Z

Han, le jashte formacionit Altin Lalen

Altin Lala nuk eshte aktivizuar mbreme ne ndeshjen ndaj Danimarkes. Mesfushori kuqezi pesoi nje demtim te lehte ne seancen e fundit dhe humbi vendin e titullarit. Trajneri pak ore para ndeshjes ndryshoi serish mendje, edhe pse Lala shpresonte qe te aktivizohej qe ne fillim. Trajneri Ari Han aktivizo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.807Z

Altin Lala rikonfirmohet si shef i Hanoverit

Altin Lala rikthehet te beje shefin te Hanoveri dhe kete e ka bere nepermjet nje debati te ashper gjate stervitjes me shokun e skuadres Emanuel Pogatec. Ky i fundit mbrojtes i ekipit me bluza te bardha ne ndeshjen e kontrollit u irritua me ekipin e tij pasi kundershtaret me bluza te ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.042Z

Altin Lala ne formacionin e javes

Paraqitja mbreselenese ne takimin Hamburg-Hanover ka bere qe Altin Lala, mesfushori shqiptar i Hanoverit, te beje pjese ne 11 lojtaret me te mire te javes se kaluar ne kampionatin gjerman. Lojtari i Kombetares kuqezi ka qene nje nder shtyllat e lojes se Hanoverit kunder Hamburgut dhe me nderhyrjet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.787Z

Hanoveri gati ta mbaje Lalen

Hanover deshiron ta mbaje Altin Lalen te pakten edhe per nje sezon tjeter. Por per kete ka nje kusht, shqiptari duhet te pranoje ulje te rroges.  Lajmi u be i njohur dje nga e perditshmja gjermane HAZ. Presidenti Martin Kind eshte i bindur per ta mbajtur ish-kapitenin shqiptar. Lala,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.777Z

Hanoveri '96, "pension" Altin Lales

Aranit Muraci Kontrata e re, qe pritet te nenshkruhet me klubin Hanover '96, do ta nxjerre ne pension mesfushorin dhe kapitenin e kombetares sone, Altin Lala. Keshtu shqiptari i Bundesliges gjermane, Altin Lala do te mbetet nje futbollist super i kuq, deri ne fund te karrieres se tij, si futbollist.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama