Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Murrja

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.533Z

Shkarkohen shefat e komisariatit te Rinasit

Shkarkohen nga detyra shefat e policise se aeroportit te Rinasit, duke e lene keshtu ne prag te zgjedhjeve pa drejtues policie piken kufitare me te madhe ne vend. Shefi i komisariatit te Rinasit, Urim Rexhepi eshte pezulluar nga detyra, e po ashtu edhe shefi i krimeve, ai i kufirit te ae

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.542Z

Shkarkohet shefi i komisariatit te Rinasit

Pika kufitare me e madhe ne vend ajo e Rinasit tashme eshte pa drejtues rendi. Shefi i komisariatit te Rinasit, Urim Rexhepi eshte pezulluar nga detyra, e bashke me te edhe shefi i krimeve, ai i kufirit te aeroportit, si dhe kryekontrollori dhe nje kontrollor. Sipas te dhenave nga drejtoria e pergji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.888Z

Prençi: Arrestime pas oficerit të kapur në Turqi

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë tha se ai kishte firmosur shkarkimin për kontrollorin e Rinasit pas lajmit Pritet mbërritja e informacionit policor nga Stambolli, ndërsa po verifikohen lidhjet e nënkomisarit të akuzuar për trafik TIRANE- "Kemi të dhëna të plota në lidhje me ofi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.667Z

Itali, polici vret emigrantin shqiptar, ndalohen 2 të tjerë

NAPOLI- Një emigrant shqiptar 26 vjeç ka mbetur i vrarë nga një polic italian pasi nuk i ishte përgjigjur urdhër ndalimit në një postbllok policor. Viktima, i identifikuar nga agjencia e lajmeve ANSA si, Fatmir Xhafa, 26 vjeç ka qenë së bashku me tre bashkëatdhetarë të tij, të cilët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.569Z

Gjykata e Tiranës, dyndje të kërkesave për liri me kusht dhe ulje dënimi

Disa kohë pas pezullimit të përkohshëm të lirimeve me kusht dhe uljeve të dënimit në Gjykatën e Tiranës, ditëve të fundit vërshojnë kërkesat e panumërta të të dënuarve për të përfituar nga kjo e drejtë e bazuar në ligj. Vetëm gjatë muajit që kaloi dhe dy javëve të para t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.065Z

Të dënuarit, gjatë 2009-s, 123 kërkesa për ulje dënimi

Kërkesat penale janë depozituar për shqyrtim në Gjykatën e Tiranës. Lista me emrat dhe vendimet që janë dhënë për një pjesë prej tyre Laureta Rryçi Gjatë vitit 2009 rezulton se kanë aplikuar për ulje dënimi 123 të dënuar vetëm në Gjykatën e Shkallës së Parë të Tiranës. B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.708Z

Gjykata e Tiranës, 233 të dënuar i kërkojnë ulje dënimi

Lista me emrat e të dënuarve dhe vendimet që ka dhënë Gjykata për ta Në Gjykatën e Tiranës kanë depozituar kërkesë për ulje dënimi 233 të burgosur. Sipas burimeve zyrtare pranë kësaj Gjykate, kjo statistikë i përket gjashtëmujorit të parë të këtij viti. Gazeta “Albania” k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama